Харчовий тріль• 28 сентября 2024
Підкажіть по зморшкам
35 років, стала помічати що під час усмішки сильні зморшки під очима.
Це мімічні? З ними щось зробити можна? не кремами звісно...Ботокс туди колять?
Я не в темі зовсім, нічого ще не робила, крім базового догляду.
Несемо світло разом• 28 сентября 2024
Коли мені підкололи очі, зʼявились кролячі зморшки на носі, бо вони компенсатори. Тому я не фанат ботоксу в очі
Сіточка• 28 сентября 2024
Мімічні зморшки - це нормально
Я колись спілкувалась з чоловіком, ну звичайний симпатичний
А потім посміхнувся і в нього ці гусячі лапки - блін, і я пропала
Тепер взагалі не парюсь
Харчовий тріль
• 28 сентября 2024
Ответ дляНесемо світло разом
а що тоді краще в цій зоні?
Харчовий тріль
• 28 сентября 2024
Ответ дляТайТаке
Полинуклеотиды
як їх застосовують? теж колять?
Скокмоно - стокнуно• 28 сентября 2024
Ответ дляТайТаке
Они мимику не уберут но тургор кожи вокруг глаз и эластичность повысят
а то и то можно?
рукиЖимолости• 28 сентября 2024
Ответ дляСіточка
Мімічні зморшки - це нормально
Тепер взагалі не парюсь
Тіпа він вас зачарував тими зморшками?