У мене сестра двоюрідна в Орхусі, з донькою 17 років.
Коли виїхала, сестрі було 49 років. Вона ветеринар за фахом, але в такому віці ні на ферму, ні помічником вихователя її не взяли.
Розподілили у якесь соціальне кафе для літніх людей. Там була типу практика, спочатку сказали, що на роботу нікого не беруть, але потім її залишили на зарплатню. Бо вона роботяща, відповідальна.
В Орхусі багато наших, вони спілкуються, є чимало також культурної програми, і допомоги нашим військовим.
Якщо хочете, спитаю сестру, якщо вона не проти, дам її контакт. Можете поговорити, дізнатися більше подробиць.