Сон і дрімота• 29 сентября 2024
Чи можливо відновити переписку у Viber?
Чи можливо відновити переписку у Viber, якщо змінила пристрій, а резервну копію не робила? Читаю про якусь програму, але вона платна і не розумію чи буде працювати (
Пэрисхилтонша• 30 сентября 2024
Спробуйте знову знайти у свій аккаунт на старому пристрої, зробіть резервну копію, а потім зайдіть на новому пристрої, відновивши переписку із цієї копії.
Сон і дрімота
• 30 сентября 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Дякую, в тому то і справа, що так робила, але на новому пристрої не зберіглось і на старому після цього теж зникла (