Задолбулька• 29 сентября 2024

Як обрати оперуючого лікаря? Гінекологія, операція

Потрібна операція. В мене опущення стінок і шийки матки 2 ступень. Де знайти хорошого лікаря? Приватна/державна.. яка?
Мастер Пис• 29 сентября 2024
Для мене тільки приватна. Гінеколога рекомендую Німенький Максим. Подивіться в інстаграмі.
Мастер Пис• 29 сентября 2024
Ще можу порекомендувати ’добрий прогноз’. Лікар Аністратенко С.І.
Ковбой Хагис• 29 сентября 2024
Червоний хутір, приватне гінекологічне відділення, лікар Закордонець
Бабка_в_кедах• 29 сентября 2024
Вы хотя бы город указали. Или в любой поедете?
Стетоскопуло• 29 сентября 2024
Шевага Олександр, клініка R+.
З понеділка на дієті• 29 сентября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Мне тоже именно его рекомендовали.
автор Задолбулька • 29 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Вам робили операцію?
По Україні б поїхала якщо хороший лікар.
Бабка_в_кедах• 29 сентября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Вам робили операцію?
Я только планирую. Киев. Из отзывов знакомых и советчиц - Захаренко, Косей, Лищук, Шевага. Но мне скорее всего нужна полосная операция, врач нужен с большим опытом операций. Вам наверное назначили гистероскопию.
автор Задолбулька • 30 сентября 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Мені назначила лікар лазер, але тут кажуть, що він неефективний, тому тепер шукаю оперуючого лікаря. А в чому різниця між цими операціями?
В мене ще є проблема з запаленням в організмі, ніхто його вилікувати не може.. цікаво чи можна з цим на операцію..
Файна_зупка• 30 сентября 2024
По правде я всегда находила толковых врачей, которые именно ’работают руками’ по совету других врачей.
Гинеколога в гос.гинекологии - моя частная не справилась и посоветовала коллегу.
Офтальмолога-хирурга по совету офтальмолога с районной поликлиники.
И такое бывает 🤷
Но сейчас знаю что немало выехали. Хотела делать ботокс мышц затылка(дистония, скованность,это генетическое). Единственная врач в городе у которой большой опыт выехала в Чехию(
автор Задолбулька • 30 сентября 2024
Ответ дляФайна_зупка
И такое бывает 🤷
Порадити хірурга гінеколога можете?
Файна_зупка• 30 сентября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Порадити хірурга гінеколога можете?
Львів, гінекологія на Русових, Мартин Тарас Юліанович. Взагалі я там ставила спіраль 2 рази, але пам´ятаю що він там направду поважний спеціаліст, видно по відношенню і колег, і пацієнтів.
І зараз от читаю відгуки на Гугл мапс. Він там фактично 1 лікар-чоловік
Файна_зупка• 30 сентября 2024
Але по💵 там дорого. Весь Львів в курсі,що в Лікарні Швидкої допомоги (міська) дешевше. Там не знаю кого порадити.
ВсеПроВсехЗнаю• 30 сентября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Порадити хірурга гінеколога можете?
Сходите к захаренко на рижской, она делает такие операции, Вам сложно будет врача найти, потому что влагалищные операциии в принципе мало кто делает, а уж хорошо еще меньше
Витворунка• 01 октября 2024
2 місяці тому прооперувалася у Войтока в Адонісі.
До того була у Шеваго, взагалі не сподобався, хоча і мені його першим порекомендували.
автор Задолбулька • 02 октября 2024
Ответ дляВитворунка
Як все пройшло? Вам скільки?
Витворунка• 02 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Як все пройшло? Вам скільки?
47 років.
Відновлення трохи довше ніж очікувалося, але сама операція непогано, наскільки можу судити.
В мене був вагінальний доступ, то не можна було сидіти 2 тижні, доба в стаціонарі, а так звчиайний спосіб життя без фіз навантажень
автор Задолбулька • 02 октября 2024
Ответ дляВитворунка
47 років.
Якщо не секрет, в скільки обійшлося?
Витворунка• 02 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
Якщо не секрет, в скільки обійшлося?
Здається 49т грн. Цн з усіма витратами.