Ужгород• 30 сентября 2024

Єсв коли обовʼязковл платити? З якого місяця 3 група

Від початку війни не платила за себе єсв, бо дозволили
Коли обовязково треба буде?
Tolik-e92a• 30 сентября 2024
В войну только дураки платят налоги и кредиты.
автор Ужгород • 30 сентября 2024
Ответ дляTolik-e92a
Я вас розумію
Але ніби казали що треба буде обовязково платити
Боюсь пропустити цей момент
автор Ужгород • 30 сентября 2024
Ответ дляTolik-e92a
Я не поспішаю платити…
Само_достаточная• 30 сентября 2024
Ответ дляУжгород
Я вас розумію
Боюсь пропустити цей момент
Така можливість встановлена з 01.03.2022 (тобто починаючи зі сплати за березень 2022). Щодо кінцевої дати, то можливість не сплачувати ЄСВ «за себе» діє для ФОП протягом всього воєнного стану і ще 12 місяців після його припинення/скасування
Само_достаточная• 30 сентября 2024
Але,,,, Однак, приймаючи рішення щодо використання наданої державою можливості впродовж певного часу не сплачувати єдиний внесок, необхідно пам’ятати, що відповідні періоди роботи не будуть зараховані до страхового стажу для призначення пенсії в майбутньому.

Звертаємо увагу, що відповідно до вимог чинного законодавства, до страхового стажу зараховуються тільки ті періоди діяльності, за які повністю сплачені страхові внески. Розмір щомісячного внеску не має бути меншим за встановлений законом мінімальний (з 01.01.2024 – 1562 грн).
Играю у края• 30 сентября 2024
Ожидаем. Предположительно с 1.10.
Меня не звали• 30 сентября 2024
ще не прийняли закон про відмуну правки, яка дозвляла сплачувати ЄСВ добровільно. Тобто поки що це є добровільним. Я також не плачу.
Але ймовірно з 2025 року вже буде обов´язковим, якщо не раніше.
Меня не звали• 30 сентября 2024
Ответ дляСамо_достаточная

ЄСВ - 1760 грн. Підвищили мінімальну з/п з квітня 2024.
автор Ужгород • 30 сентября 2024
Ответ дляМеня не звали
Дякую вам
Чемна панночка• 30 сентября 2024
Ответ дляУжгород
Я вас розумію
Боюсь пропустити цей момент
обещают с 01.01.2025 отменить. Следите за принятием бюджета, там это прописано
Чемна панночка• 30 сентября 2024
Ответ дляИграю у края
Ожидаем. Предположительно с 1.10.
то 5% военный сбор с 01.10 будет