Млинці зі смайликом• 30 сентября 2024
Болгарія та Румунія. Чому вони шенген?
В мене питання до тих, хто побував у цих країнах. Чому ці країни в єврозоні , коли там трохи жесть. навіть в столиці Бухаресті і Софії. Чому їх паспорт може куди завгодно, а Український ні?
Чим ці країни краще ? я після того, як побувала там, проіїхавши 800 км селами і *містами* цих країн трохи в шоці, м*яко кажучи. Які ваші думки з цього приводу?
Стильна штучка• 30 сентября 2024
ВВП на душу населення:
•Румунія
15 786,80 USD
•Болгария
13 974,45 USD
•Україна
4 3533,98 USD
•Румунія
15 786,80 USD
•Болгария
13 974,45 USD
•Україна
4 3533,98 USD
Ума Палата• 30 сентября 2024
Украины также безвиз со странами шенгена, и а этом отношении абсолютно такие же права как у румынии и болгарии
Продаю витрішки• 30 сентября 2024
Ответ дляМагиня
Коммунизм у них был
Румунський циганський комунізм )
Вредняжка• 30 сентября 2024
Автор. При чем тут дороги?
Коррупция, ввп на душу, уровень безработицы, преступности, и еще можно долго продолжать почему нам даже до болгарии далеко.
Бяки-козяки• 30 сентября 2024
Ответ дляСалт
На сухопутних кордонах він залишився. Але жодних печаток Вам же в паспорті вже не ставили?І де у Словаччини кордон з Румунією?
Ой, це я переплутала.
Угорщина. Виїхала сьогодні з Братислави, то ще не перестроїлася
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляСалт
Ну там залишився контроль на сухопутних кордонах. Планують в 2025 і від цього відмовитися
так. кордон без черг 5 сек. такий собі реально формальний. навіть не ставлять нічого
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Моя думка, что вы киевлянка. Сравните Румынию в Чугуевым.
та ні. там навіть села не порівняти. особливо до ’перевалу.’ а якщо порівняти Київ з Бухарестом, то теж таке собі задоволення.
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Щойно перетнула кордон Шенген (Словаччина)-Румунія. Контроль є.
ну який він? вам поставили відмітку? ви стояли пару годин і вам шманали чемодан? чи формальний?
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Автор. При чем тут дороги?
так я не про дороги. я про сміття, розрушені будівля. в центрі сморід. на кожній лавочці по бомжу ( звичайно там є красиві місця) але якщо порівняти інші країни , то я залишилась в шоці
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляСтильна штучка
ВВП на душу населення:
•Румунія
15 786,80 USD
•Болгария
13 974,45 USD
•Україна
4 3533,98 USD
•Румунія
15 786,80 USD
•Болгария
13 974,45 USD
•Україна
4 3533,98 USD
ну оце хіба що єдине(( бо корупція теж є
але мені здається нам туди і не треба
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляСалт
До речі, в якому напрямку їхали? В Румунію, або з Румунії?
В Румунію з Угорщини формальний, а зворотній напрям?
словаччина- угорщина- румунія ( через орадеа-бухарест)
потім друзі в софії і назад майже так само
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляСалт
зворотній з румунії в угорщину теж формальний. єдине попросив відкрити багажник і машин було аж три по 3 хвилини кожна
Вредняжка• 30 сентября 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Я не розумію, що вас так напрягає.
Сміття бомжі, нелегали повно у Парижі, Мілані (особливо за цими містами)
Римі, Барселоні
В Парижі є ціли квартали де грабують, вбити можуть.
В Іспаніі окупаси, і всім пох.
В Італії мої друзі приїхали, вийшли з автобусу, на 15 сек відвернулися від чемодану та його вкрали. Щось я такого не пам´ятаю ні у Києві, ні в Одесі, ні у Львові
Римі, Барселоні
В Іспаніі окупаси, і всім пох.
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляСалт
У Вас 90-денний безвізовий період не перевищений?
ні. а що ?
Физрукая• 30 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Чугуев чище Бухареста
Млинці зі смайликом
• 30 сентября 2024
Ответ дляВредняжка
Я не розумію, що вас так напрягає.
Римі, Барселоні
В Іспаніі окупаси, і всім пох.
Римі, Барселоні
В Іспаніі окупаси, і всім пох.
напрягає єдине, що всюди таке, а Україну типу не беруть в Євросоюз , бо ми *недоросли*
але ми може переросли і нам не потрібен той Євросоюз блін