МатьЧасть• 30 сентября 2024

Коронки, мосты, импланты

На 6 осталась одна стенка от зуба. Сделала томограмму, показало небольшое воспаление. Была на консультации у 3 докторов, один говорит,что нет смысла туда лезть, каналы запломбированы, воспаление из-за того,что разрушен зуб, предлагает нарастить и закрыть коронкой металл ( чтоб не разрушить зуб). Второй доктор предложить перепломбировать каналы, сделать вкладку и поставить коронку, ну и третий предложил вообще удалить зуб и поставить мост или имплант , так как перепломбирование нужно делать под микроскоп и нет гарантии,что устанит проблему с воспалением. Я в замешательстве, записалась на удаление,а теперь сомневаюсь, может и правда можно как-то без моста /иипланта обойтись. Девочки, что подскажете?
Кому там слова не давали• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
У вас каналы хорошо запломбированы?
Вроде да, зуб меня не беспокоит. В марте 2024 года устанавливала в гос. Поликлинике. Мне делали рентген зуба + снимок челюсти .

Gvenna• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Микроскоп от 15 тыс + вкладка 1800+коронка 4200/6500. Имплант 30 тыс
мені за 3 тис під мікроскопом робили
у вас якийсь космічний чи шо.
чи це Київ? сідайте на поїзд Харків-Львів, за 200 грн доїдете до Червонограда, там є крута клініка, мені там врятували зуб, під мікроскопом + канал лазером (здається) пройшли за 15 хвилин, матеріал старий прибрали, перелікували.
А то я вже з зубом прощалась.
автор МатьЧасть • 30 сентября 2024
Ответ дляGvenna
мені за 3 тис під мікроскопом робили
у вас якийсь космічний чи шо.
А то я вже з зубом прощалась.
Що за клініка?
Gvenna• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Харьков
Аааа...ну з Харкова за 300 грн можна доїхати до Червонограда)))
Я навіть підозрюю яка клініка) не на Клочках? я там зуби дитині під седацією робила рік тому.
У мене дуже всього багато в роті зроблено в Харкові, але протягом останніх років на Львівщині зробила вкладки, коронки, і оцей під мікроскопом, і дуже задоволена, і дешевше суттєво.
автор МатьЧасть • 30 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Підкажіть назву клініки
Gvenna• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Що за клініка?
Називається New Smile
https://newsmile.in.ua/
Це провінція, ціни не то шо не харківські, а навіть не львівські, але якість ок, і якби не вони, то хз, у мене запалився зуб з запломбованим каналом і ніхто крім них за нього братись не хотів, пропонували резекцію, видалення, а зуб передній, я вирішила поборотись)
автор МатьЧасть • 30 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Називається New Smile
https://newsmile.in.ua/
Дякую
Gvenna• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Дякую
Нема за що.
У мене майже нема ’живих’ зубів, висипались після дітей( досвіду купа, якшо дозволите, скажу простими словами свою не-експертну думку.
Стоматологи не люблять працювати з запломбованими каналами, бо матеріал в каналах може виявитись дуже твердий і вони його не продовбуть. В дорогих клініках, де мікроскопи і т.п., такої проблеми нема, у них є лазер чи як його, сучасна технологія, що пробиває будь-який матеріал за лічені хвилини.
Звичайний лікар, якщо візьметься бором випилювати з канала старий матеріал, може возитись до години. Вони не люблять це, це ж фактично ти за кимось переробляєш, ще й довбати запломбований канал, це ж не те шо просто нерв прибрав, матеріал запхав і порядок. Але є старі вовки, які нічо не бояться) мені такий трапився на Львівщині (не в Нью Смайлі), який перепломбував мені кілька зубів, поставив на них вкладки, на вкладки коронки і атлічно.
А оцей зуб з запаленням він не взявся, і ніхто в моєму пгт не взявся, і я поїхала в Червоноград під мікроскоп)

Насправді перепломбувати - це перше що варто спробувати, і лікарі, які налаштовані зберегти зуби пацієнту, саме це і пропонують. Мені ставили вкладки і коронки на такі зуби, де й стінок не було, тупо пеньки, нижче рівня десни, інші лікарі на них вже хрест ставили, але на жаль не в Харкові це було, тому не зорієнтую.

В Харкові я майже 20 років лікувала у Чучули М.В, в плані каналів це лікар від Бога, після нього я жодного разу нічого не переробляла. Але мікроскопа у нього нема.

Здоров´я вам.
автор МатьЧасть • 30 сентября 2024
Ответ дляGvenna
Нема за що.

Здоров´я вам.
Дякую вам!

Yarara• 01 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Проблема в том,что под микроскоп это дорого и нет гарантии,что воспаление уйдет. Это мне так последний доктор сказал
Если хорошо пролечат, то уходит. Знаю о чем говорю. Не так уж и дорого под микроскопом. Если в нормальное клинике, а не как вам назвали 15000 грн. Крахоборы.
Стоматологи нынче озверели.
автор МатьЧасть • 01 октября 2024
Ответ дляYarara
Стоматологи нынче озверели.
Тут согласна, цены баснословные(
Чу Ча• 01 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Харьков
Отлично! Я могу Вам дать доктора.
Чу Ча• 01 октября 2024
Вы, наверное, в Мистодент ходили? У них микроскоп 6500 был 2 года назад. Но не 15, даже не знаю где Вы такое нашли.
Чу Ча• 01 октября 2024
Позвоните в стоматологию Risus (найдете в интернете), доктор Петров Андрей Викторович. Пусть он скажет свой вердикт. Что Петров говорит, так обычно и бывает)
Чу Ча• 01 октября 2024
Только надо сказать, что хотите пролечить. Если уже он скажет, что без микроскопа никак.... А насчет запломбированных каналов - сейчас есть масса веществ, которые раствопяют пломбировлчный материал. В дешевых клиниках его не закупают, понятно
автор МатьЧасть • 01 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Спасибо большое!
автор МатьЧасть • 01 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
Это на Клочковской?
Чу Ча• 01 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Это на Клочковской?
нет Салтовка, Героев труда, напрлтив круглого рынка
Чу Ча• 01 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Это на Клочковской?
https://risus.com.ua/
Геррев труда, 34

автор МатьЧасть • 01 октября 2024
Ответ дляЧу Ча
https://risus.com.ua/
Геррев труда, 34
Спасибо большое