🔗У Міноборони відбулись кадрові зміни, Умєров звільнив чотирьох заступників ()
Як відзначив міністр оборони України Рустем Умєров, він підписав подання до Кабінету міністрів України щодо звільнення:
▪️Станіслава Гайдера (заступник міністра оборони) - переходить на посаду керівника Офісу міністра;
▪️Олександра Сергія (заступник міністра оборони);
▪️Юрія Джигира (заступник міністра оборони);
▪️Людмили Дараган (державний секретар Міністерства оборони України).
"Про нові призначення, включно із заступниками міністра, повідомлю окремо", - додав він.