LudaSHS• Изменено 01 октября 2024

Не має ніяких договорів, не має союзів, не має Сша часів Рузвельта Рейгана

Викладу ранкову статтю Золотухіна, десь воно спірне, десь так і є.
Ми всі бачимо зараз розгортання війни Ізраїлю, всі бачили зусилля Кісенджера ( а він перед смертю признав помилку. ) ..лобі Саллівана. Тобто саме це крило демократичної партіі.

Мені вважається, що безпекова політика заходу провалилася ще з 2008. Політика скармлювання диктаторам менших.
Це журналісткі тези переплітаються з статтями Економіст недавніми.
Тобто Україні треба дорослість, своє Впк, і робити своє.
Не з завʼязаними руками. Не має чарівників, не має поліцейського миру, справедливого.
Да, дякуємо Заходу - нам дали стільки, щоб була політичний виграш, держава не впала, Україна є.

Ось стаття під ранкову каву.

’’
ІНФАНТИЛІЗАЦІЯ ДОРОСЛИХ

На жаль, після початку наземної операції ЦАХАЛ в Лівані та загоряння більшої пожежі на Близькому Сході, яка вже тривалий час очікувалася, можна остаточно констатувати, що безпекова політика Демократичної партії США за останні 10 років повністю провалилася.

Звісно, безпекова політика України нічим кращою не є, але ми, поки що, залишаємося живими і функціонуючими проти великого ворога. А,за прогнозами та логікою Вашингтону - нас би не мало бути. Тож ми зараз саме про Вашингтон.

У березні 2021 року директорка офісу національної розвідки США Авріл Хейнс оприлюднила звіт ’Глобальні Тренди 2040’, в якому було описано п´ять ключових сценаріїв.

Зараз світ розвивається по одному з песимістичних варіантів. А, американський народ існує у набагато більш небезпечному оточуючому середовищі, аніж 10 років тому.

Це і є спадщина Джо Байдена, Джейка Саллівана та Білла Бернса - повністю провалені підходи до безпекової політики.

У своєму виступі з Річардм Муром на FT Weekend Білл Бернс висловлював великі сподівання на встановлення миру на Близькому Сході.

Річард ще ’удружив’ товаришу, публічно підкресливши, що Уільям особисто інвестував величезні сили у те, щоб домогтися такого результату.

А, Бібі очікувано злив усі ці зусилля в унітаз, почавши наземну операцію проти Хезбалли.
Також вночі було нанесено повітряний удар по Дамаску. Чи візьме Ізраїль на себе відповідальність за цей удар поки не відомо. Ймовірно, ціллю був ще хтось з ватажків.

Нагадаємо, що Сирія та Ліван входили у число країн, які стали колискою Баасистської партії, яка стала генератором нестабільності на Близькому Сході завдяки фінансуванню з боку Радянського Союзу в останній чверті 20-го сторіччя.

Спадщина Генрі Кісінджера, побудована на трансакційних відносинах з реальністю, яка вилилася у політику Саллівана-Бернса, підвела американський народ. Як і усіх партнерів США.

А, партнерство з Ізраїлем є набагато більшим і значущим аніж з Україною. Там за пусті слова ’будемо підтримувати вас скільки треба’ можна і в рило отримати...

Цікаво, що тепер будуть співати в американських кампусах замість ’Фром зе ріва ту зе сі Палестина маст бі фрі’?

Камала Харріс у будь-якому випадку сконцентрується на близькосхідному кейсі.
Український кейс відійде на другий план.

Перемагати Росію США не збирається і ніколи не збиралося, бо вони внутрішньо психологічно не готові нікого перемагати.

Як можна було всрати таку величну націю з такими лідерськими якостями за кілька десятиріч і ’зійти на пси підіді’ - складно уявити. Але, нехай за те у них голова болить.

Для нас головне - одне.

Третя світова почалася.
І ми в цій історії точно не головний герой.
І наш ’план перемоги’ нікого окрім нас не цікавить.
Бо, ніхто окрім нас самих не хоче, щоб ми перемогли.
Взагалі немає такої розмови, щоб хтось переміг, а хтось отримав поразку. Всі хочуть, щоб ’ЦЕ’ закінчилося.

І саме оце бажання, щоб все закінчилося, свідчить про тотальну інфантилізацію американської і західноєвропейської думки.

Від того, що ви заплющити очі - бабайка нікуди не подінеться.

Єдиним джерелом спасіння на території України залишається український народ.
Немає ніякого НАТО
Немає ніякого ЄС
Немає ніякого Рамштайну

Тільки ми самі.

І якщо ми будемо дивитися на речі так само інфантильно як Джейк Салліван і його друзі - ми помремо. Якщо станемо дорослими замість них - є шанс вижити.’’ золотухін
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Ще додам, саме Барнс був послом в рашці
Саме від нього зливи в Змі, що Україні не потрібна була допомога в кінці 22 р, коли був оперативний виграш, бо буцім- тяо пуйло б кинув.
Саме кінець 22 р і наш профіт, тактична перевага, міг бути стратегічним, але нам обрізали допомогу і стали цідить.
Я вважаю, все могло піти іншим сценарієм, з літа 22 р як американці дали перші Хаймерс і т д. Коли в нас були вмотивовані бригади, добровольці.

саме зараз знову про тє Тяо, як просимо дальнобійні.

Я розумію, що Ізраїль має своє, і тому їм чхати на оте що Байден проти операції в Лівані.

Я розумію що вихід з Гази в 2005 році Ізраїль продав за великі кошти і програми для свого впк і десять років готувався. Вже в 2015 той безпековий договір і Ізраїль- сша став іншим. Таким як наш usid / кошти виробникам сша
Тема просто на фоні війни на БС
Тут або ти сильний західний світ, або тряпка і привіт розквіт диктатур і гонка озброєнь і велика ймовірність 3 світової згодом.
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Кому не цікаво
Є теми в розділі - Політика
Там подивилася стрічку,
Інколи думаю, смисл тут робити тему . Але як попадеться стаття і роздуми, чому ні.
anna_bur• 01 октября 2024
Давно вже це зрозуміло( нах нам те нато не треба, і не захистить воно через 5 років.

Про яких клоунів можна говорити, подивившись на президентські перегони в америці.

Санкції, які оголошують за рік до їх початку і дають параші в 22 році заробити дохера грошей, оскільки через ті оголошення ціна на нафту пішла різко в гору.

А вихід який нашій країні, автор?
Зараз вже в параші не так все добре з грошима, але продають ресурси. На газ взагалі нема жодної санкції.
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Щодо внутрішнього в Сша/Ес
Маю стрічку новин в фб
Такого багато
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Ответ дляanna_bur

А вихід який нашій країні, автор?
Вихід?
Своє дальнобойне і проби ядерного циклу, хоч грязна бомба

Останнє часто в змі вже. Я розумію уран, дозволи заходу. Ми не можемо стікати кровʼю поки там та раша вимотається. Так то
Той же Журнал Економіст, є тема в мене, пише про економіку в 25 р і що у раші останні ривки, але ривки хватить.
А ми стікаємо кровʼю.
Я розумію новини економіки з рашки, і що там не все вау, але то час.
Ще час у них є і кошти
Захід щось зробив, а Азія соломки пулу постелила. І все.
tarveldy• 01 октября 2024
Угу... Додати нема чого . Ізраїль пройшов важкий шлях від 30х років минулого століття . Ми на початку цього шляху , ЄС ще закриває очки на байку, США всралось
Повністю згодна стосовно 2008 року , маю схожі думки
Всі аналітики в своїх прогнозах нагадують тарологів . Аналізувати треба наймасштабнішу інформаційну війну яку виграє рф по всьому світу
Так , треба дорослішати
julia_v_m_a_34• 01 октября 2024
Не понимаю для кого это статья. Наши политики и так это знают, но им не интересно активно производить своё, выгоднее получать траши, рядовые украинцы на это не влияют,рядовым американцам пофиг, что происходит в Украине, для американских политиков мы один из инструментов в предвыборной гонке. Смысла от этой статьи.
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Ответ дляjulia_v_m_a_34
Наші політики є бізнесмени, є зрадники. У різних свої мотиви і не проукраїнські.
Стаття -роздуми в фб, потім Пекар запостить на свою авдиторію.
вона перекликається зі Статтями з Еспресо, які цитували ось недавно Рибачука, радника Ющенка
Переликається з дописами Ганни Гопко в серпні, що повернулася з конференції в Сша, де один з американських спікерів прямо сказав їй після виступу, - чого Україна чекає, поки є якісь специ чи наброски, йти до своєї бомби
автор LudaSHS • 01 октября 2024
До речі, Азов до сих пір без західної зброі
Одна з сами вмотивованих бригад, і дозвіл вже дали,ну типу.. в бачу в фб їх командування пишуть - не дають реально, всюди палки в колеса.
NYC• 01 октября 2024
Согласна с тем, что никто никому не нужен.
Ну и сша это только говорить и обещать.
Сейчас прочитала в новостях, что они слили время начала операции в Ливане.
Недавно смотрела интервью у Гордона с Веллером, он очень четко рассказывает как Байден-Обамка привели мир к войнам. Довольно интересно все четко и по фактам.
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Це ж саме Снн писало в 23 р
❗️В октябре 2022 года, когда российские линии фронта рушились в Херсоне и Харькове, ЦРУ сообщило Байдену, что, по словам хорошо информированного источника, вероятность того, что РФ применит тактическое ядерное оружие, составляет 50 на 50, — The Washington Post
автор LudaSHS • 01 октября 2024
Ще думаю епоха лівих провалюється. Всюди запит на правих не спроста.
автор LudaSHS • 01 октября 2024
https://www.facebook.com/share/p/rCUvo3pRUr2y3MU4/...
Ще це до купи
автор LudaSHS • 01 октября 2024
До теми
https://t.me/Ol_Sharp/20629