Працівниця року• 01 октября 2024
У школах можуть заборонити російську мову на перервах
У школах можуть заборонити російську мову на перервах: депутатка реєструє законопроєкт
У Раді реєструють законопроєкт, який може зобовʼязати учнів та вчителів говорити українською мовою на всій території школи не тільки під час занять.
Про це оголосила ініціаторка законопроєкту – народна депутатка та освітянка Наталія Піпа.
Ми зобовʼязали усі школи із 2021 надавати освітні послуги українською мовою, але проблема полягає в тому, що виходячи з уроку діти, а подекуди й вчителі – переходять на російську.
"Щоб це змінити, я реєструю законопроєкт, який зобовʼязує говорити українською на перерві, шкільному подвірʼї, стадіоні та всій території школи", – написала Піпа.
Стаття повністю:
Цікаво, як будуть карати за російську в школі?
Стаття повністю:
Ні за холодну воду• 01 октября 2024
Это оттолкнет часть людей, уедут из страны
Ничего хорошего
Залетна Я тут• 01 октября 2024
Ответ дляМорковна
Ця депутатка явно працює на кремль і робить все щоб викликати неприязнь до української мови
мало нам було Фаріонши
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляМилота
того, что Вы неумная не изменить, правда...
Адміни ,знімайте анонімів 😡.Хамство ллється через край .
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Кому мало, вам, ну тоді статтю 10 Конституції почитайте, думаю цього достатньо.
І про що стаття?
Милота• 01 октября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
Это противоречит конституции
а что, она еще работает?
Ананомчикус• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
І про що стаття?
Ну якщо вас в гуглі забанили, то ось, читайте
Стаття 10.
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Стаття 10.
Я на хвилинку• 01 октября 2024
Ответ дляСпілий баклажан
Интересно кто и как это будет контролировать. И наказание - розги?
Павлики Морозовы сначала закладывать должны, а потом уже наказывать. иначе как узнают?
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Тобто ????
Вони виїзджають і вчать мови ,а тут хейт!!!!
Як я чекаю коли в Україні запрацює такий закон як в країнах Балтії .
А где ещё запрещено говорить на перемене на каком-то языке?
Працівниця року
• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Тобто ????
Уявіть заборону україномовним дітям в Польщі розмовляти українською. Батьки б послали цю країну відразу.
Милота• 01 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
то ж святой украинский, Вы что))) низзя
Щедрик• 01 октября 2024
Не был бы муж на войне второй год, то я бы уехала отсюда с детьми. Задолбали ненавидеть своих же граждан.
прокоментую з юридичної точки зору цю маячню
по-перше, має бути відповідний орган, що фіксує правопорушення у вигляді протоколу, по-друге, має бути орган, який розглядає справу і виносить рішення по суті. ну можно уявити, хто і як цим буде займатись.
по-третє, що стосується відповідальності за адміністративні прапорушення, то вона настає з 16 років. а батькі, якщо і відповідають за неправомірні дії дітей, то тільки за заподіяну матеріальну шкоду.
піпа ця звичайна хайпожерка, захотіла стати популярною
Я на хвилинку• 01 октября 2024
Ответ дляМорковна
Вот не надо. Партия: Голос.
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Стаття 10.
Мова нацменшин!!!!
Ви до якої належите ?
Щедрик• 01 октября 2024
Ответ дляrybka21
Будет буллин. Тотальный буллинг в школах на почве русофобства. Будут детям в школе ломать жизни и психику не хуже кацапов с ракетами.
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Мова нацменшин!!!!
Ви до якої належите ?
Да, русский - язык нац меньшинств, знает запрещать его использовать в быту нельзя.
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Щоб зробили ?
Посилальники вчать польську так бігом що аж гай шумить
Ананомчикус• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Мова нацменшин!!!!
Ви до якої належите ?
Думаю точно не до тої, що ви) Вчіть правила правопису, корисна штука.
Я на хвилинку• 01 октября 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Клоуны, дно давно пробито, уже даже как-то по-барабану, а мовный патруль
У нас на улице в пригороде Киева, подростки все на русском языке общаются между собой, нада стукануть
Ну я поняла, когда очередная опа наступает, начинают выкидывать про мову
вы про Угледар?
Щедрик• 01 октября 2024
Ответ дляrybka21
ніхто це брєд у вигляді закону не прийме
Родаки дома своих детачек науськают и те придут гнобить русскоговорящих одноклассников. Уехала бы я. Но без мужа не хочу.
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ви представник рос нацменшини ?
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Щоб зробили ?
И разговаривают только на ней и забывают про родной украинский? Ну бред же пишите
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Удалено администрацией...
Не прохожу мимо• 01 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Що нарешті? Нема покарання - ніхто не виконує.
І не буде! Про що взагалі розмова? Ви знаєте скільки законопроектів щодня якісь депутати передають на розгляд? Ви на всі так реагуєте?
Я на хвилинку• 01 октября 2024
Ответ дляРедиска Я
Вони б краще нормально вчили дітей, в тих школпх, щоб потім репетиторів не наймати за гроші.
по новым веяниям - если в вышиванке и на украинском, то не важно как учат.((
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Ви представник рос нацменшини ?
А где там написано, что это относится к представителям? Там только про язык написано)