Працівниця року• 01 октября 2024
У школах можуть заборонити російську мову на перервах
У школах можуть заборонити російську мову на перервах: депутатка реєструє законопроєкт
У Раді реєструють законопроєкт, який може зобовʼязати учнів та вчителів говорити українською мовою на всій території школи не тільки під час занять.
Про це оголосила ініціаторка законопроєкту – народна депутатка та освітянка Наталія Піпа.
Ми зобовʼязали усі школи із 2021 надавати освітні послуги українською мовою, але проблема полягає в тому, що виходячи з уроку діти, а подекуди й вчителі – переходять на російську.
"Щоб це змінити, я реєструю законопроєкт, який зобовʼязує говорити українською на перерві, шкільному подвірʼї, стадіоні та всій території школи", – написала Піпа.
Стаття повністю:
Цікаво, як будуть карати за російську в школі?
Стаття повністю:
Працівниця року
• 01 октября 2024
Чим більше мовного хейту, тим більше виїде людей. Чим більше виїде людей, тим швидше українська екноміка здохне.
Ковбой Хагис• 01 октября 2024
Ответ дляРедиска Я
Вони б краще нормально вчили дітей, в тих школпх, щоб потім репетиторів не наймати за гроші.
Не наймайте. Я не наймала, донька без репетиторів закінчила школу і зараз навчається на бюджеті
Ананомчикус• 01 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
ну нарешті!
Що нарешті, вас радує, що наші законотворці продовжують класти на Конституцію і приймають антиконституційні закони.
Миловидна леді• 01 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Хто хотів виїхати- вже виїхав (не рахуючи невиїзних)
Редиска Я• 01 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я не наймаю, мої за кордоном на бюджеті.
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Особисто підете вбивати ?
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
а чому під анонімом срачна тема? тим більше, що це тільки реєстрація законопроекту! але вже русняві тролі потягли
Руснчаве тролли это эта дама, которая его зарегистрировала
Королева Сарказма• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Особисто підете вбивати ?
Желающих предостаточно
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Желающих предостаточно
Комент ваш .
То особисто підете ?
Я в дамках• 01 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Очень от школы зависит
Все будет, но потом• 01 октября 2024
Ответ дляИМХОля
ми вдома розмовляємо українською, дитина від початку говорить українською. як почує десь на майданчику чи на заняттях російське слово - ходить повторює, свариться з нами шо треба так казати. це треш 😵💫
так шо вдома говори не говори, а завжди цікаво як інші говорять, наслідувати когось і тп.
я в дитинстві російськомовною була, і памʼятаю шо діти, які вдома говорили українською з батьками, завжди переходили на російську в спілкуванні з іншими дітьми
Я вчилась у рашистькій школі, батьки українською розмовляли, я повністю відмовилась від кацапської в 18, зараз мені 44
Королева Сарказма• 01 октября 2024
Ответ дляБорщик
Комент ваш .
То особисто підете ?
Я ответила уже
Желающих предостаточно
Милота• 01 октября 2024
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
туда ей и дорога, меньше кретинов останется
Ковбой Хагис• 01 октября 2024
Ответ дляРедиска Я
То для чого пишете, що освіта в українських закладах невідповідна, якщо ви за кордоном?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
дуже, ну дуже мало гучних слів, потрібно більше для великої зради
Планшетница• 01 октября 2024
Ответ дляТень льва
Ого скільки спонсорів ракет, які херячать по Україні, тут
І ліпіть рука ліцо скільки хочете, але то не змінить правди..
А вы не ’спонсор’? Не живёте в Украине?)
Милота• 01 октября 2024
Ответ дляТень льва
того, что Вы неумная не изменить, правда...
Ананомчикус• 01 октября 2024
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Кому мало, вам, ну тоді статтю 10 Конституції почитайте, думаю цього достатньо.
Редиска Я• 01 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Тому що так і є. Я в Україні.
Планшетница• 01 октября 2024
Ответ дляМиловидна леді
Не правда, сейчас чем больше этого бреда, тем больше люди собираются выезжать.
ИМХОля• 01 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
я вчилась в українській школі і універі, вдома і на роботі спілкувалась російською. від початку війни перейшла на українську, як раз дитина почала говорити і ми скористалися нагодою)
от зараз дитині 4.5, більше звертає увагу шо діти говорять російською, повторює деякі слова. виправляю, а дитина сердиться і каже шо треба отак (російською), сперечається. вже бачу шо чим більше виправляю тим більше азарт сперечатися і повторювати російською 😵💫 краще б англійську так відчайдушно повторював 🤣
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Удалено администрацией...
Дитячий садок якийсь .
Кумедний ґудзик• 01 октября 2024
А инициаторша Наталья Пипа сама из какого региона? Дайте угадаю 🤣
Путающаяся• 01 октября 2024
Вчителі і так розмовляють українською.
Щодо дітей, ніхто не може заборонити їм спілкуватись між собою іншими мовами.
Борщик• 01 октября 2024
Ответ дляПрацівниця року
Тобто ????
Вони виїзджають і вчать мови ,а тут хейт!!!!
Як я чекаю коли в Україні запрацює такий закон як в країнах Балтії .