Отчебучкина• 01 октября 2024
Только сегодня и завтра в интертопе скидка доп -20
Сегодня зашла, купила выгодны классические Пума черзные всего за 1300 грн, полная цена 2670 грн. Довольна)
ну и скетчерсы высокие впридачу - вместо 3 800 всего 3 030)))бегите, кому надо
В гости звали?• 01 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
фото
Он не
Я скечерс понимаю цены до 1000грн не более
Отчебучкина
• 01 октября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Ну 1500 потолок
у каждого свои финансовые возможности. может и можно купить за 25 баксов сток какой-то. Или прошлые коллекции)
мне эти понравились
Бабо-лебідка• 01 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
мне эти понравились
Для мене скечерс - то не про красоту, моду і актуальність.
Тільки про зручність і бюджетну ціну.
Отчебучкина
• 01 октября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
Тільки про зручність і бюджетну ціну.
там подошва - огонь, очень удобная, со спец стелькой...Я тоже давно беру эту фирму именно из-за удобства. 75 долларов - достаточно бюджетный вариант. но опять же, у каждого свои ценовые категории
Золота орда• 01 октября 2024
Ответ дляВ гости звали?
Он не
И где такие цены на них?
Отчебучкина
• 01 октября 2024
Ответ дляЗолота орда
И где такие цены на них?
подозреваю, что в секонде
В гости звали?• 01 октября 2024
Ответ дляЗолота орда
И где такие цены на них?
В не сезон только покупать
Наизнанку• 01 октября 2024
Від мене велике дякую - тільки но купила штани, на які дивилася пів-року, за смішні гроші
Суцільна зрада• 01 октября 2024
О, дякую!
Чоловік якраз пригледів кросівки. Знижка дуже доречна:)
Вас вітаю з покупкою!
Хай гарно носяться!
Вас вітаю з покупкою!
Хай гарно носяться!
Суцільна зрада• 01 октября 2024
Ответ дляНаизнанку
А що за штани?:)
Вітаю з покупкою!
Суцільна зрада• 01 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Погоджуюся.
Скечерс є дуже класні моделі.
Якось чоловік купив черевики за смішні гроші, невагомі, служили довго.
Я зазвичай ношу NB, але минулоріч приміряла літні кросівки скечерс - серія go walk. Вони такі легенькі, м´які - устілка memory foam, можна багато ходити і ноги не стомлюються. Носила весну-літо і досі ще не переходжу на тепліший варіант.
Чоловік теж у літніх скечерс. Йому є з чим порівняти. Є Premiata італійські - зовсім інша цінова категорія. Довговічні, гарні. Але вони не супер зручні, просто - зручні:)
Тож раджу придивитися до скечерс, особливо зі знижками.
Скечерс є дуже класні моделі.
Золота орда• 01 октября 2024
Ответ дляВ гости звали?
В не сезон только покупать
Давно таких цен нет
Наизнанку• 01 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
А що за штани?:)
Вітаю з покупкою!
Дякую. Тут зафукають, але в мене такі самі на розмір більші, я схудла і треба менші. А ці з дуже високою талією ))) зараз 485 грн
Суцільна зрада• 01 октября 2024
Ответ дляНаизнанку
Хай собі фукають. Тут на все фукають:)) Аби вам подобалося. Симпатичні. Ви ще й схудли. То купляти на розмір менше - приємна приємність:)
Наизнанку• 01 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Дуже приємно )) Дякую!
В гости звали?• 01 октября 2024
Ответ дляЗолота орда
Давно таких цен нет
В распродажу в конце сезона можно купить по таким ценам за 1500
В гости звали?• 01 октября 2024
Вот себе и мужу кроссовки в конце сезона по 1500грн , так и на зиму в марте тоже можно купить по 1500
Альдебаран• 01 октября 2024
Суцільна зрада• 02 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
И я купила кроссовки 😊
В корзине еще минус 20% и от сбербанка кэшбек 7%
Симпатичні! А ви вже носили цю фірму? Як Вам?
Суцільна зрада• 02 октября 2024
Я правильно розумію, що ці знижки не лише в додатку, а й у фізичних магазинах інтертоп? Щось не можу зрозуміти інформацію на сайті:)
Альдебаран• 02 октября 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Да, когда-то уже были кроссовки их замшевые. Относились отлично.
А сейчас очень надо было что-то не очень спортивное и без сетки.
Альдебаран• 02 октября 2024
В моем сообщении выше в *монобанке, а не в сбербанке кэшбек 7%
(при оплате в приложении)
😂🙈
(при оплате в приложении)
😂🙈