Раз одела не бу• 02 октября 2024
Когда вы начинаете спать без презерватива со своим мужчиной
40каградусная• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А если у меня не может быть детей и я только рада буду если получится неожиданно
тогда пусть обследуется, принесет справку.
какие проблемы
40каградусная• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Он сдал анализы
тогда что вас останавливает?
Чучало яблуні• 02 октября 2024
Когда вижу справку от мужчины и он здоров, презервативом перестаём пользоваться, я использую свечи от нежелательной беременности уже больше 5 ти лет
Неновая почта• 02 октября 2024
Сразу же, пока не залетела вторым, первого планировали. С тех пор этот «осеменитель с одного раза» без презерватива к телу не допускается.
Но у меня всего двое было) я не очень информативна))
Мая твая не панимать• 02 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Сплю с котом и не понимаю ваших проблем.
Ідеальне вирішення проблеми
Ласую колобками• 02 октября 2024
Ответ для40каградусная
вы троллите про ’вовремя достать ’
У нас 10 лет ппа, 2 детей планированных.
Ду да ду да ду• 02 октября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Свечи используете, а мужик просто справку тыкнул? Несправедливо то как
Бяки-козяки• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А если пока не хотите, будете все время спать с презервативом?
Ну да, а как
Бяки-козяки• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Если не может быть детей это раз . А во-вторых можно же во время достать
Ну пробуйте
Бяки-козяки• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ну тогда это с партнёром решать, может он бриться от вас заразатиться
Тумба-юмба• 02 октября 2024
Ответ дляЛасую колобками
А у нас 2 года и один не запланированный.
Смажена полуничка• 02 октября 2024
Завжди сплю без презерватива. З чоловіком переспала на 2 день після знайомства і вже 20 років разом все ок
Слобожаночка• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Кого достать?
Цикавенная• 02 октября 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Мой варик наверное тоже климакс
Коли звик до нього на протязі життя, то і в клімакс вже не хочеться щось змінювати. Для мене през - це не тільки захист від не бажаної вагітності.
Вельми шановна• 02 октября 2024
Ответ дляЦикавенная
Ми пробували з чоловіком з презервативом разів 5, і обом не подобалось, зразу все ’падає’ і ніякого задоволення. Ті, хто це робить з презом, навчіть, як?
Женщинас• 02 октября 2024
Ответ дляВельми шановна
І в нас так, зразу голову вішає
Цикавенная• 02 октября 2024
Ответ дляВельми шановна
А як було при знайомстві? Чи Ви одразу без нього? Мені важко уявити сучасного чоловіка, що не вміє займатися сексом в презервативі.Навряд чи зв´язала б життя з таким.
Вельми шановна• 02 октября 2024
Ответ дляЦикавенная
Одразу без нього, крем фарматекс або свічки. Так і в мене бажання пропадає, як починаю вдягати цей чудо девайс, того й питаю, хто постійно це робить, як? Я щось не знаю? З чоловіком 26 років разом.
Вельми шановна• 02 октября 2024
Ответ дляЦикавенная
А як це пов´язано, що не зв´язали б життя з таким. Яким? Він не проти, але одразу в обох пропадає бажання, стає, як механічно все. Раз на пів року пробуємо знову, і все знову не так.
Цикавенная• 02 октября 2024
Ответ дляВельми шановна
А як він займався сексом до Вас? Чи Ви один в одного перші і сподіваєтесь єдині?
Вельми шановна• 02 октября 2024
Ответ дляЦикавенная
В нього була одна дівчина до мене, і один випадковий секс, думаю, що през інколи використовував. Треба спитати, тепер в мені цікаво. Але в моїй юності, 33 роки тому,там, де я жила, презервативи навіть не продавалися. А секс був у всіх.
Оно само купилось• 02 октября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
То ви ризикуєте переплюнути Веселуху муху. В неї четверо, у вас може бути більше.
Доросла дівчинка• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Я всегда сплю без презерватива
не мерзнете?
Цикавенная• 02 октября 2024
Ответ дляВельми шановна
Ми мабуть ровесниці або близько до того, бо мій перший шлюб розпався 30 років тому саме через не вміння користуватись презервативом. Перший чоловік ледь не заразив мене венеричною хворобою, так дізналась і про зраду і про безголовість. Мешкала теж в невеликому містечку, але в 90-х презервативи не були дефіцитом, придбавала їх, навіть для інших потреб. Тож з другим чоловіком користуюсь ними вже понад 25 років і на думку не спадає, що може бути якось інакше.