Забула що?• 02 октября 2024
Як я кайфую у квартирі, а не будинку.
Все життя ( мені 42) прожила у будинках.
У 2006 ми з чоловіком придбали будинок, до цього з батьками, і зробили все ідеально. Ланшафтний дизайн, авто полив, нагріваюча плитка, але постійно всерівно щось потрібно робити.
То насосна станція, то вигрібну викачувати, то фільтри міняти, навіть сніг і той потрібно з газону прибирати. Постійно якісь гроші вкладали.
Зараз живу у Польщі, проснулася, випила кави , попрацювала, поїхала у місто) повернулася.
Кайфую блін. Єдине що трохи місяця замало, але надіюсь виплавити це.
Навіщо ті будинки?
Все будет, но потом• 02 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
А ви пробували на 16 поверх без світла з коляскою і дитиною підніматися? Кайф! Особливо взимку! А ще, коли темно, ммм, а дитина в комбінезоні вислизає, а коляска по ногам лупить, ну чи не рай на землі?
Я прожила на 20 этаже 16 лет и ни разу не ходила пешком. В доме было два лифта. И кстати, если бы не было света, то я не потащилась бы тупо гулять пешком с ребенком. Вполне можно положить спать на балконе или поиграть там, воздух еще более свежий.
Love_Love_Love_• 02 октября 2024
Ответ дляБабця в мештах
То ви ще не жили в будинках з городами, ото насолода раком стояти пів року то сапати, то капати, то вибирати
А це якийсь обов’язок мати будинок з городом? У вас є нглядач який змушує копати?
Губи до вух• 02 октября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Аби не притрушені сусіди, то і норм.
В мене 20 соток землі. І з одного боку ТАКІ притрушені сусіди, що їх вже ненавидить все котоджне селище.
Вже і в уставі товариства прописали правила поведінки. А ім - пофіг.
Цибулька зла• 02 октября 2024
В мене особняк в горах, ніколи ні на що не проміняю. Квартира в місті, діти студенти живуть.
Большой секретик• 02 октября 2024
А я с точностью до наоборот
ск чаю за домом, в котором не успела и двух лет прожить и уехала, сейчас в квартире живу, за домом скучаю. Тоже в Польше))) снять дом тут мне не карману пока что
Ду да ду да ду• 02 октября 2024
Ответ дляГуби до вух
А что они делают? Какого возраста?
У меня в кг все жильцы от 30-45, есть несколько семей под 60, но все адекваты.
В моїй хаті моя правда• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Бо скважину свою робили і насосну станцію, щоб не залежати ні від кого. Нам за лупили підʼєднання тоді хренову тучу грошей.
Тому ми зробили як хотіли
То це вже не міський будинок
Пасти Ла• 02 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Та можна взагалі з хати не виходити. А діти і на балконі виростуть, нє, ну а шо.
Меня много• 02 октября 2024
Для меня дом - это на пенсии).
Мы жили в доме в черте города - сейчас в квартире. Ребенок в дом не хочет категорически.
Вишнёвая Леди• 02 октября 2024
Живу в кв. Три года назад вселилась семейка, с апреля по сентрябрь-октябрь попойки во дворе практически ежедневно. Замечание - ор, кулаки.
Прошли полицию, суды за избиение соседки - как бухали, так и бухают.
Мониторю варианты домов.
Аноним НаВсеГда• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Я до війни Польшу також не любила. Але зараз Мені дуже комфортно тут. Думаю люди недооцінюють Польщу
наших там тримають за 2 сорт - і це не виправити.
ЖаннаНеАгузарова• 02 октября 2024
Мой вариант дом и квартира. Мы когда с отдыха из дома приезжаем в квартиру такие счастливые.
задумчивая мордочка• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Жила. В селі до 17 років , з городами і худобою
А, ТАК ви народились в селі? Так і кажіть,всі селяни мріють про комфортну квартиру у місті. Насправді, ваш будинок був недостатньо комфортним і новим, є шикарні зручні будинки
Аноним НаВсеГда• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Квартира це кайф.
Я навпаки жила з батьками в квартирі, зараз у будинку. Приходжу до когось у квартиру - і мені це скворешник))))
задумчивая мордочка• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Ким ви там працюєте?
Аноним НаВсеГда• 02 октября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
Я вас умоляю, достаточно иметь маленькую дачку летнюю, выехали на выходные, нашашлычились и нафик-нафик обратно в город. А то и вообще на пикник. Чтобы в доме было хорошо, должен быть гектар леса вокруг него. А иначе хуже, чем в скворечнике, тоже соседи орут, дети вопят, собаки лают, машины ездят.
А в квартире достаточно купить ее в хорошем жк на высоком этаже и все, полная тишина и релакс. А уж забот и денег тратить в 5 раз меньше.
и потом на высокий этаж пешком, когда света нет с сумками, каляской...
жінка незаміжня• 02 октября 2024
О.это про нас с мужем)),продали дом и рады! Там работу не переработать- поняли,что если останемся- здохнем прямо там. +колени уже не те,чтобы бегать на 2 этаж.. Конечно при наличии прислуги и садовника- я бы с удовольствием осталась,но,к сожалению- мы не депутаты)))
Ондатрова шуба• 02 октября 2024
Жила і там і там. Будинок є будинок, багато місця, місце для машини, кавусю під зорями, засмагаєш коли хочеш, кайф, квартира- це з висунутим язиком на 5 поверх, сусіди, немає де припарковатись
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ким ви там працюєте?
Директор, член наглядової ради.
задумчивая мордочка• 02 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Цікаво, у якому населеному пункті, я теж придивляюсь
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
😀
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Можливо ви себе так відчуваєте, а я навпаки. Вважаю себе вищою за поляків, розумнішою.
Не міняйте всіх по собі
Рання пташка• 02 октября 2024
Ответ дляМать драконов
Бассейн, шашлыки, цветы, никакой скворечник дом не заменит
Ага
Так классно приехать в гости
Потусить
И уехать))
Так классно приехать в гости
Потусить
И уехать))
Админко• 02 октября 2024
Ну я за дом. Хотя живу в квартире, и есть участок за городом, где ещё нет дома, только баня -гостевой домик. Много времени там проводим. Я прожила немало уже и к такому выводу пришла. Если бы берём обычную квартиру, в которой живут большинство, панельку в девятиэтажек или даже какой то обычный недорогой новострой и обычный дом небогатых людей, где надо постоянно качать яму, кидать снег, копать огород, подкрашивать, подметать плитку, то лучше жить в доме. Моя логика такая: я с родителями жила в обычной квартире. Мама после работы ещё готовила, могла что то убрать, но это тоже такое себе занятие. Папа ложился на диван перед телеком и все. Ну нечего делать в квартире, а если вы от природы ленивы, то и занятий искать не будете. А дом в этом смысле дисциплинирует, ты постоянно при деле. И когда мы покупали дома - участки, то родители нас отговаривали: вы что, это постоянная работа. А я глядя на них этого и хочу. Я понимаю, что мне сейчас скажут, что и квартиры у всех супер элитные по 200 квадратов с окнами в пол, и дома не такие, там работать вообще не надо, и на диване никто не лежит, все занимаются спортом, саморазвитием и путешествуют по миру. Но я говорю про обычных людей, которых большинство. И для таких как по мне, лучше дом, иначе люди деградируют, особенно мужчина.
задумчивая мордочка• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Директор, член наглядової ради.
Це в приватній юридичній особі? Польську знаєте відмінно?
Швидка Настя• 02 октября 2024
Ответ дляПасти Ла
А я вже не уявляю життя в квартирі. Батьки живуть на 9 поверсі, коли тривога- ліфт вимикають. Світло зараз наче не вимикають, але як вже вимкнуть, то жах просто. А ще парковка біля будинку - не пройти, а взимку ще й слизько, ніхто не посипає, не чистить, поки на поскандалити.
А ще опалення- в будинку можна дровами протопити, і дім 180 кв.м. дешевше ніж квартира батьків 63 м. Так, дійсно, квартира це кайф.
ну автор спочатково нервноцінно-- квартира за кордоном і в наших реаліях- то дві великі різниці. навіть,якщол не брати до уваги фактор війни... там навіть на простий шум з квартири -приїдуть і скажуть,що не можна. і штраф впаяють..
--
а ви от пишете- ’слизько, ніхто не посипає, не чистить, поки на поскандалити.’... то це наші,рідненькі,одні економлять на двірниках та оплаті, стараючись побільше вкрасти, інші- батрачать за копійки ,з дурним фронтом робіт,що нереально..., А люди скандалять,бо навіть не уявляють,що в цивілізованих країнах може бути інакше..
--
Рання пташка• 02 октября 2024
Ответ дляАдминко
Папа ложился на диван перед телеком и все. Ну нечего делать в квартире,
Папа тупо маму игнорил. Не помогал
Бджолина королева• 02 октября 2024
Мой дом разрушен орками и в квартире я себя чувствую как в клетке.
Карапулька• 02 октября 2024
А мені навпаки - у квартирі як у клітці.
З дитинства їх ненавиділа ці квартири.
Немає волі, немає чистого повітря, мені там навпаки скучно без роботи.
У всіх різні смаки і всім подобається різне місце проживання.
З дитинства їх ненавиділа ці квартири.
Меня много• 02 октября 2024
Ответ дляАдминко
Знаете, если бы ваш муж попробовал работать, то ему некогда было бы деградировать в квартире...