Забула що?• 02 октября 2024

Як я кайфую у квартирі, а не будинку.

Все життя ( мені 42) прожила у будинках.
У 2006 ми з чоловіком придбали будинок, до цього з батьками, і зробили все ідеально. Ланшафтний дизайн, авто полив, нагріваюча плитка, але постійно всерівно щось потрібно робити.
То насосна станція, то вигрібну викачувати, то фільтри міняти, навіть сніг і той потрібно з газону прибирати. Постійно якісь гроші вкладали.
Зараз живу у Польщі, проснулася, випила кави , попрацювала, поїхала у місто) повернулася.
Кайфую блін. Єдине що трохи місяця замало, але надіюсь виплавити це.
Навіщо ті будинки?
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Так, кожен день не реально, але воно і не потрібно кожен день. Можливо, ключове у вас віддалено. Далеко не всі працюють віддалено. Переважна більшість населення працює в Україні офлайн - тобто треба ще на роботу їхати.

І що там їхати: сів у машину і поїхав. Це не те саме, що перекопав
Сел в машин и поехал куда? все надо с собой везти или платить деньги за загородний отдых. Мы ездим тоже в лес, на рыбалку, озера. Но это все сборы и нужны выходные
ну муж у меня неудаленно работает и ем больше нравится возвращаться на дачу с работы, чем в квартиру. Наверное мы просто любим природу, не знаю...

Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
так значит ей это нравится, у меня тоже клумбы, и я обожаю разводить цветы и копаться там. Это же как хобби.. Если бы не любила, не садила бы их. Вот от картошки и гектаров всякой городины я избавилась, это меня напрягало, никто меня не заставит, если я не хочу
Так, їй подобається. Але це часу забирає - мама не горюй. Тому мені, як і більшості працюючих це непосильна ноша: будинок.
А ще в неї дві дочки, і знаєте що молодша заявила у 10 років? Сиділи розмовляли про спадок, кому дістанеться житло. Ця невістка: а тут залишиться жити Марина. А Маринка: нііііі, я не буду жити у будинкуууу, я не хочу щоб мої діти напрягалися як ми: там погреби, там поміти, там порви, там пособирай
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Та куди завгодно, сів і поїхав. Що там збиратися? Питаю як поціновувачка відпочинку на природі. Зазвичай у людей, звикших до цього, вже є сталий ’набір’ всього необхідного. І ще раз, збори - це не те саме, що перекопати пару соток.
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
моих детей тоже на дачу не загонишь, только на шашлыки разве))
я не знаю, я может устала за 40 лет от квартир. Мы как не на даче, то все равно вечером стараемся к речке выйти, лишь бы из стен и диванов)
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Ми теж любимо природу, тому дуже цікаво кожен раз виїжджати в інші міста
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляКошка Мурка
Дом - летний вариант, не для зимы?
Зимой тоже можно жить.В самом доме.Но дорога грунтовая ,зимой не выедим.И до школы далеко и до работы мужа.А авто одно.Потому только летом сейчас только .Увы:(
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
так при чем тут копать сотки? я не копаю ничего сотками, тем более не каждый день.
Вы прямо каждый день куда-то едете? Каждый день ездить, меня бы тоже напрягало.. У меня речка и возле квартиры есть, если что. Но то там делать? просто посидишь, походишь.
А на даче ты каждый день на природе и ехать не надо
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Так, ми теж виходимо до річки, тому і місто вибрали для життя відповідне. Але вийти до річки - це не теж саме, що листя гребсти, яке на наступний день знову лежатиме
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
І що робити на дачі? Просто сидиш? В місті хоч походити можна

Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
ну не каждый же день. Еще и напряг за рулем кому-то. Смотря, что вы любите делать на той природе. Пока дети были маленькие у нас, мы часто ездили, чтобы они накупались в озерах, что-то увидели новое. А сейчас что нам вдвоем тда ездить. Мы если едем - то на рыбалку на неск дней с ночевкой
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Ну вот я сейчас в квартире.Не работаю.Сижу каминчиком в квартире как в клетке.Город маленький ходить не куда.А в доме я б с розами сейчас занималась,садила б лаванду и тд.Жду выходные что б с мужем туда уехать .Я так стресс снимаю.Только муж бурчит что на цветочки-елочки ползарплаты его уходит
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Просто сидіти на дачі не вийде.Бо будуть вовки вити від трави та все буде не гарне
Просто красавица• 02 октября 2024
Отключат воду, газ, свет, отопление. Соседи зальют или вы их. Сверху дети бегают. За стенкой дрель, перфоратор.
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
ну мне скучно просто сидеть у речки)) я иногда и погрести хочу, физическая разминка тоже нужна. Каждом свое, Вы вот видите только негатив, я и не замечаю - погрести то за плюсами для меня
ничевока• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Не знаю, може ви і справді дуже продвинутий садовод, чи у вас лише газон. Я суджу по своїй невістці: 8 соток, все дуже красиве, басейн. Вона проваддає зранку чоловіка і в хату задохе вже в обід: весь цей час вештається на ділянці. І насос в басейні з фільтром, і накривачка є: все одно треба його чистити. Але, справді, басейн займає менше часу, ніж все інше. То одне нападе на рослини, то інше. То горить, то заливає. А навесні і восени так капець тієї роботи. А на терасі сидіти вже холодно.
Ну я написала в прошлом посте, изначально, когда строили дом, продумывали наперед что и как делаем, чтобы меньше забот и хлопот было.
Бассейн уличный не делали. Знаю, что это затратно и не практично. У нас вон соседи спустя несколько лет те бассейны подемонтировали. Если захочеться поплавать в бассейне, у меня в 15 мин ходьбы от дома есть летний комплекс с бассейнами, шезлонгами, баром и прочими радостями).
Клумбы я тоже делала практичные. Большая часть растений не прихотливые - разные хвойные, барбарисы, спирея, лаванда. Я принципиально не сажала растения, капризные или требующие какого-то специального ухода. Вот разве что с самшитом поэкспериментировала, но не прижился со второго раза, убрала.
Кроме клумб у нас еще виноград и ягодники (малина, смородина, крыжовник). но все это не в промышленных масштабах и особого ухода с утра до ночи каждый день не требует.
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Кожен день і не потрібна та природа. А ландшафт потребує кожного дня втручання. Моя сусідка поїхала через тиждень - всі троянди стоять жовті обліпплені павутинням. Вона до цього в них ухайдозала багато часу, і потім витрачає, ось тільки зараз вони (троянди) прийшли до тями.
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Ось. Просто сидіти не вийде. Таки ж не вийде сидіти без роботи?
Налитое яблочко• 02 октября 2024
я люблю квіти, тому кайфувала на дачі, городик 1 сотка - мені з головою вистачало, щоб погратися, та 30 сортів троянд, цікаві сорти дерев пролових...зараз в іншій країні знімаємо квартиру, дуже сумую саме за дачею в Миколаєві.
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
подышать газами? потолкаться среди людей?
можно полежать позагорать, поудить рыбку в ставке, потом ее поджарить и посидеть у костра с бокалом винишка , рассматривая звезды до 2- х ночи...
наслаждатся цветами, собственноручно выращеными, погонять собаку, сформировать куст, сорвать яблоко погрызть.
у меня куча занятий, мне нравится

Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
А це добре чи погано?Ви що хочете?Тут немає про що сперечатися.Це діло треба любити.Якщо до землі та до хатин не лежить душа то тут не треба себе насилувати.Аое там,дім це двіжняк з ранку до вечора.Це свобода.І так за це є своя ціна
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Вот Вы меня поймете))
Налитое яблочко• 02 октября 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
А, ТАК ви народились в селі? Так і кажіть,всі селяни мріють про комфортну квартиру у місті. Насправді, ваш будинок був недостатньо комфортним і новим, є шикарні зручні будинки
я також жила в селі, городом мене не напружували, а от птиця, кози, свині - з усим допомагала. Потім 15 років квартира, придбали дачу - кайфую там.
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляничевока
Ну і я майже про це. Що будинок - не для більшості працюючих офлайн людей. Бо не у всіх є стільки резерву і бажання стільки з ним возитися
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
мені потрібна кожен день природа))
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Вот Вы меня поймете))
Да:)))Зимой я волком в квартире вою.С февраля рассада чего только можно:))по всей квартире:)
Кинг-Конгша• 02 октября 2024
Ответ дляУкраїна наше все
Це якщо з сусідами пощастило. А коли тобі над головою бухкає і кричить, то таке собі задоволення
Думаете в частном доме хорошо с соседями ?) еще хуже ) всю жизнь живу в селе
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
у меня куча занятий, мне нравится
В якому ставку? У вас вже і ставок на дільниці?
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
В мене чоловік з роботи летить в будинок там працювати.І в нього дві роботи.І не онлайн.Ну він так відпочиває.Від роботи
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляКинг-Конгша
У нас нет соседей:)Кайф
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
я сама уудивляюсь, меня ужасно напрягает работа домашняя в квартире - типа посуду мыть, или гладить . А на даче я с удовольствием даже те листья погребу или очередной куст посажу))