Забула що?• 02 октября 2024
Як я кайфую у квартирі, а не будинку.
Все життя ( мені 42) прожила у будинках.
У 2006 ми з чоловіком придбали будинок, до цього з батьками, і зробили все ідеально. Ланшафтний дизайн, авто полив, нагріваюча плитка, але постійно всерівно щось потрібно робити.
То насосна станція, то вигрібну викачувати, то фільтри міняти, навіть сніг і той потрібно з газону прибирати. Постійно якісь гроші вкладали.
Зараз живу у Польщі, проснулася, випила кави , попрацювала, поїхала у місто) повернулася.
Кайфую блін. Єдине що трохи місяця замало, але надіюсь виплавити це.
Навіщо ті будинки?
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
На огрудку або на терасі. Іноді в ресторані
кайф от процесса больше, а не от поедания мяса в ресторане))
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляКайдашева дочка
Кожен день там літом живемо.І я не можу чаю спокійно з ранку попити.Все щось треба робити.
Ось ви хоч і моя опонентка, але я вам лайкаю, бо ви кажете правду: постійно треба щось робити. І ’не можу зранку спокійно чай попити’ - це я теж бачу на прикладі своєї невістки. Я лише намагаюся довести, що далеко не всім це заходе і далеко не всі на це згодні.
Але інша форумчанка доводить, що робити майже немає. Ну трохи навесні, трохи восени, і раз в тиждень газон покосив. А це не так! З опису виходить, що цілими днями гойдається з кавою, ввечері шашлик -башлик, костер до ночі - а зранку знову релакс в гамаці до вечора.
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Для цього є тераса або огрудок
JannyMoney• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
в польше нет правил, как часто в многокв доме можно жарить шашлыки? и можно ли вообще. Пожаробезопасность и всё такое)
Кайдашева дочка• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Я теж так думала коли купували будинок..Ага,фігвам .Але я не жалкую.Але спочатку не знала за шо хапатися,але зараз навели трохи порядку ,то легше.Тільки підтримаємо цю ’красоту’.Але в мене ще є город.Але вже сказала що в наступному році якось без мене.Награлася вже
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляJannyMoney
Жарили один раз на терасі коли чоловік приїзджав. Сама не жарю, тому правил не знаю. Але жарили коли і сусіди жарили.
Потрібно поцікавитися цією темою.
У нас огрудек є, то ми там зазвичай якщо щось хочеться. Але мені одній і не хочеться)
Потрібно поцікавитися цією темою.
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
Обстановщица• 02 октября 2024
Ответ дляЛепетун
Ну не правда ж. Станеться. Я наводила приклад з трояндами. Одразу обробити не було часу. А в неї їх стільки і яких тільки видів немає - сад дійсно виглядає як у казці . А потім в один миг - вся краса покоцана жовта покручена. А вона стільки зусиль в них вклала, і потім, зі сльозами ще довго відновлювала
JannyMoney• 02 октября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Якщо ви приїздите раз на два тижні то воно, звісно, напряг. А так тієї роботи копійки. Хоча я знаю людей, для яких це дуже важко хоч палець об палець вдарити. У мене донька така) буде в квартирі кайфувати
согласна. У нас канализация и водоснабжение городские. Никаких ям) Из работ раз в месяц лужайку да кусты подстричь. Я разбила клумбу, повесила гамак. Гирлянды на веранде. Зачем от такого ехать в квартиру?
ТихоЯ• 02 октября 2024
Ответ дляНа пів ставки
Аби не притрушені сусіди, то і норм.
а то в будинках не буває притрушених сусідів...
Цибулька зла• 02 октября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Ну это зона для релакса или для пенсионеров, что там подростку делать?
Жити. Не всі хочуть в шумному місті. Тим більше їх все менше в Україні для комфортного життя
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляОбстановщица
ну так и дома могут цветы заболеть , если не досмотреть, у меня две знакомые цветочницы - у них от пола до потолка цветы к вартире,там один полив их занимает двое суток.
Зліпок ступні• 02 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Да, я бы наверное смогла, я могу читать сутками и пусть весь мир подождет, но дети подростки, которым нужно гулять с друзьями и куда- то ходить вынесли бы весь мозг и я бы там где- то утопилась.
ТихоЯ• 02 октября 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
Живу в кв. Три года назад вселилась семейка, с апреля по сентрябрь-октябрь попойки во дворе практически ежедневно. Замечание - ор, кулаки.
Прошли полицию, суды за избиение соседки - как бухали, так и бухают.
Мониторю варианты домов.
живу в кв усе життя, будинок лякає бо весь час купа якоїсь роботи треба робити що в ньому що біля нього й це без городу, поверх останній - ніяких сусідів над головою, але й не високо - 5/5, спокійно сходами збіжиш - забіжиш, для мене будинок це кудись поїхати на відпочинок, навіть дачу не хочу
Цибулька зла• 02 октября 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Так вони все це мають. 20 хвилин на авто місто Івано франківськ
Мать драконов• 02 октября 2024
Ответ дляРання пташка
Ага
Так классно приехать в гости
Потусить
И уехать))
Так классно приехать в гости
Потусить
И уехать))
Ну конечно, в скворечнике особо не потусишь
JannyMoney• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Потрібно поцікавитися цією темою.
у нас тоже такая кв была. С небольшим участком. Сидишь там как на выставке. Все соседи сверху смотрят, что ты делаешь...
Сейчас очень высокие кусты отгораживают от соседей.
Мой фаворит дом в городе. Со всеми городскими плюсами, но все же дом.
Переехать в квартиру для меня значит ухудшить свои условия. И я не вижу ради чего это делать.
Дама с заначкой• 02 октября 2024
Муж тоже вам не нужен, как и дом?)
Или он с вами кайфует в Польше?
Зліпок ступні• 02 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Не мне напряжно это очень, это так говориться 20 минут на машине беспроблем, я лежу вечером, а мне например звонят, мама забери, да ну на фиг, по окраинам никто не гуляет, это хорошо так 1,5 часа каждый день возить туда сюда, нет, нет, нет
У нас дача 10 минут из города, правда по городу еще пол часа , чтоб с него выехать, это для меня целая поездка
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Муж тоже вам не нужен, как и дом?)
Или он с вами кайфует в Польше?
Чоловік живе на дві країни поки)
Завжди недо...• 02 октября 2024
А чому так радієте квартирі у Польщі, чому будинок на квартиру в Україні не поміняли?
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Міняйте) я не хочу )
Завжди недо...• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Міняйте) я не хочу )
Тю, я в Києві в квартирі, повертайтеся, нащо вам та Польща?
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Бо не хочу) до чого ваш посил?)
І так у мене в Україні і квартира ще є)
Natalia505• 02 октября 2024
47 все життя в мурашниках. Повсюди сусіди з усіх боків кохаються, сверлять, б´ються або п´ють. Тиши не буває взагалі. Взимку холод, влітку спека. В мене температура влітку, коли на вулиці було сорок, в будинку вище 25 не піднімалась. Сусідів немає поруч. Свої продукти, їжа на мангалі мало не щодня,своя свердловина з водою і ми власники свого життя і комфорту, це незалежність і свобода. Квартири, це зло проти людства.
Теща дочки• 02 октября 2024
Так приезжайте в Украину поживите в квартире. Электро котел работает с выходных , сегодня час света не было- ноги замёрзли под пледом. Дом можно топить самостоятельно как минимум.
Завжди недо...• 02 октября 2024
Ответ дляЗабула що?
Бо не хочу) до чого ваш посил?)
І так у мене в Україні і квартира ще є)
Та намагаюся розділити з вами вашу радість, і теж не розумію вашу тему, чи то ви так квартирі радієте, чи тому, що без чоловіка в Польщі сидите, в чому ваша радість полягає...?
Забула що?
• 02 октября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Радію виплатам)
Лепетун• 02 октября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
может избавилась от мужа просто))