Які робити прививки? Безплатні в поліклініці чи самостійно купувати? В чому різниця?
Які робили Ви?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Безплатні в поліклініці
Платні (купували в аптеці)
Платні (в приватній клініці)
птицаворона• 02 октября 2024
І безплатні в поліклініці, і в аптеці платні купували, деякі з рекомендованих, але не обов´язкових - робили в приватни клінках, де могли знайти, бо на деякі великий ажіотаж був
felix_et_libera• 02 октября 2024
Не всі можна знайти в аптеках, тому робіть, де знайдете.
Якщо фінанси дозволяють, робіть в приватній клініці і не партеся.