Говорю-балакаю• 02 октября 2024
- Алло!!! Срочно переведите нам деньги!!!!
- Переводим: деньги это money
Кривая спроса• 02 октября 2024
В Википедии происхождение довольно понятно описано. Загляните на досуге. Наследие Орды)
Королева ганделику• 02 октября 2024
Ответ дляПупс
А money как появилось?
Взагалі походження будь-якого слова можна загуглити. Додавайте до запиту слово ’етимологія/этимология/etymology’
По деяких словах є чітка інформація, по деяких - гіпотетично, може бути кілька версій. Походження деяких слів може бути невідомим.
Пупс
• 02 октября 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Дякую)
Мастер Класс• 02 октября 2024
І наскільки не від ʼордиʼ слово гроші - термін ’гроші’ походить від слова ’гріш’ (grossus denarius; див. Гріш) – назви срібної монети, яка в Зх. Європі у 13–14 ст. прийшла на зміну середньовічному денарію