Трільчиха• 02 октября в 13:19
Мар"яна здала Вугледар
Через допис народної депутатки Мар´яни Безуглої у Мережі ворог дізнався про ротацію 72-ї бригади імені "Чорних запорожців" у Вугледарі на Донеччині та пішов у потужний наступ.
Мені мої джерела сказали, що в той же день після виходу її посту, буквально за кілька годин, на ті позиції, де відбувалися планові ротації 72-ї бригади, пішли вдвічі, втричі більші сили ворога з більшою кількістю бронетехніки, з більшою підтримкою артилерії. Тобто буквально в моменті ворог зреагував на це і ротація була зірвана", - підкреслив він.
За його словами, йдеться про наступ під Водяним, що східніше Вугледара. Там були міцні укріплення - бетонні споруди. Це єдина лінія бетонних окопів, які були на тому напрямку.
Ответ дляЛунтик-паунтик
Хто всравсь? Марьяна
Хто викладав засідання секретного військового комітету в Інтернет?
Хто викладав фото техніки ЗСУ з привязкою до місцевості?дверту ідіотку,теж
Хто максимально викладав засекречене в вільний доступ і не поніс покарання?
Безугла
Хто і для чого,поставив на такі важливі пости відверту ідіотку теж варто задуматися.
Безугла
Ответ дляРеверанс
А чого затикатися?
Вона виконує поставлені фсб завдання
Думаєте саме фсб? Вони в комітеті поліграф не проходять?
Ну то рот Ермака, неодноразово доводили журналісти. Вона є інструментом для килимової боротьби і внутрішнього фронту. Виводить в тінь невдачі Оп, переводить все на військових. Прожектор підсвічує вчасно.
Всі дурні, одна вона така боріццаа
kotelok1512• 02 октября в 17:43
Ответ дляДлинноНожка
Потому, что если б не на Донбассе воевали, воевали б в другой области
Як не Донбас,то і війни не було.Чи вже забули?
Магия света• 02 октября в 17:50
Ответ дляAntoninaya1
А зараз, я вибачаюсь, що ми маємо? Кадрових військових, що відсидяться в тилу, перевдягнуть форму і підуть служить новій владі та знищене рядове населення.
Вы уже каравай и кокошник для встречи новой власти приготовили?
Соната любви• 02 октября в 18:11
Ответ дляivareka
думаю ей так отомстили за критику и оскорбления генералов, натравливают народ на нее. она уже задолбала
к безуглой можно по разному относиться.
но ей нужно отдать должное, она из немногих кто выносит на публику то, что скрыто от посторонних глаз.
и если бы не безуглая, мы бы много чего не знали.
критика генералов вполне обоснована, всех этих генералов давно бы уже отдать под военный трибунал.
конечно, многим у корыта не нравится, когда на публичное обозрение выносятся их грязные делишки.
Ответ дляРеверанс
Безугла
Да она рта без команды свыше не откроет… ей Богу наивные как дети малые..
Ответ дляСоната любви
к безуглой можно по разному относиться.
ну вот вы вроде знаете теперь что-то, благодаря Марьяне и что? вредительница она.
Ирина-bbd0• 02 октября в 20:34
Ответ дляivareka
Так сонате как раз и нравится))
Чем хуже.тем лучше козломордым
impossibilia non sunt• 02 октября в 20:41
Ответ дляickpa
Ну наконец-то! 👍 хоть один здравомыслящий человек в теме, до этого почти 8 страниц одураченного спектаклями народа
Наталія-Ната• 02 октября в 20:45
Ответ дляЛорка-хлорка
Удалено администрацией...
Ответ дляРадуга-дуга
Нещодавно в цій бригаді загинула рідна людина.
Щодо посту Мар´яни також відгукувся вкрай негативно, ну і щодо всіх інших зелених покидьків і мародерів.
Щирі співчуття 😢
Дуже важко переживати ці втрати та усвідомлювати, що кінця краю цьому немає 😢
Ирина-bbd0• 02 октября в 21:05
Ответ дляНаталія-Ната
Удалено администрацией...
Что это за бредятина? Кто из украинцев за зеленского умирает?
Совсем уже несет
Vlada-Maria• 02 октября в 21:13
Ответ дляЛунтик-паунтик
Хто всравсь? Марьяна
То вже не Порох? Алілуя
Vlada-Maria• 02 октября в 21:15
Ответ дляБезлім на все
Не хотят, нет смысла, эта власть пробила дно. Лично я уже ничего не хочу.
+100000, саме це -основна причина, не так страшні москальські воші, як свої зелені гниди. Перших хоча б видно...
Соната любви• 02 октября в 21:17
Ответ дляivareka
вредительница конкретно в чем?
пост безуглой от 20 сентября.
в каком месте безуглая указывает, что в таком то населенном пункте такого то числа будет ротация?
Загалом, Вугледар — рідкісний прецедент відміни «ротації» бригади з освоєної смуги відповідальності в інше пекло.
Ось далеко не повний перелік того, що вже сталося:
⁃ Авдіївка: ротації, місто не підготовлене до оборони, відсутність фортифікацій та оборонних рубежів за містом. Втрата міста, прорив.
⁃ Очеретине: ротація та звільнення командира бригади. Прорив росіян.
⁃ Харківщина: непідготовлені оборонні рубежі, небоєздатний підрозділ на обороні попри відомі плани повторного наступу з боку росіян. Створення росіянами буферної зони.
⁃ Торецьк, Нью-Йорк: ротація бригади, що знала місцевість, у Часів Яр; новачки, які прийшли на заміну, були атаковані відразу, відсутність підготовки міста до оборони. Прорив росіян. Фактична втрата міст.
⁃ Часів Яр: ротація та звільнення командира бригади; місто не підготовлене до оборони. Окупація половини міста.
⁃ Курськ: неврахування ризиків, звільнення командира ключової бригади прямо перед наступом, невиконаний план дій, «застрягання».
⁃ Новогродівка під Покровськом: ротація бригади, що знала місцевість; звільнення командира бригади; натомість введення новачків; місто не підготовлене до оборони. Втрата міста, прорив росіян.
⁃ Вугледар: спроба ротації та звільнення командира бригади.
Скільки ще має загинути людей, щоб підтвердити бездарність прийнятих рішень, і щоб ми отримали змогу розблокувати трансформацію армії задля реальних шансів на перемогу? За кого і за що боротьба: за погони чи за людей?
перед этим безуглая писала, ну и в чем она не права?
Кого ж призначили замість Івана Вінніка, якого таки звільнили з посади командира 72-ї бригади саме зараз, на піку наступу росіян у Вугледарі?
Так, Олександр Охріменко мав досвід управління 14-ю бригадою, але рік тому Залужний, після скандалів із корупцією одеського воєнкома Борисова, якого тодішній головнокомандувач захищав до останнього, призначив цього комбрига на посаду керівника Одеського ТЦК та СП. Це було зроблено показово, на кшталт, тримайте. Ніхто в Одесі не відчув покращення роботи ТЦК та СП, можливо, тому що «один із найкращих військових командирів», як його тоді представив Залужний, не втримався довго на посаді та був переведений, увага, на посаду начальника відділу управління фізкультурно-спортивної реабілітації управління фізичної культури Командування підготовки Сухопутних військ Збройних Сил України. Коротше кажучи, залишився на задвірках.
І тепер людина, яким би він не був комбригом у 2022 році, але яка перебувала в тилу більше року та не бачила, як змінилася війна, має взяти на себе командування бригадою за екстремальних умов наступу ворога та опанувати новий колектив. Не пригадаю жодного прецеденту, коли це покращило ситуацію.
Хвора логіка генералітету у всій красі.
пост безуглой от 20 сентября.
Хвора логіка генералітету у всій красі.
Vlada-Maria• 02 октября в 21:20
Ответ дляМания-Величия
Марьянка рупор зеленых , каким был люська до недавнего времени . Так кто предатель в результате ?
Vlada-Maria• 02 октября в 21:22
Ответ дляЕлена 2016
нет связи, узнаю все в штабе... не пускают, я бы уже вранула на линию ограничения.
Вірте в краще, мого свого часу 2 тижні на зв´язку не було але вийшли. Розумію Вас, як ніхто((((
Vlada-Maria• 02 октября в 21:23
Ответ дляВаша-карма
Держитесь пожалуйста 🙏
Вы же в Днепре ?
Должны знать , что там больницы просто забиты ранеными , а сколько не вышло ребят , раненых и убитых некому было вывезти и никак ( .
Власть делает вид , что все ок .
Вы же в Днепре ?
Власть делает вид , что все ок .
М´ясник відпрацьовує на всі 100(((
Соната любви• 02 октября в 21:58
для тех кто кричит, во всем виновата безуглая и проклинает ее.
можете посмотреть выпуск, 25 сентября, удивительно, но про безуглую здесь никто ни слова не говорит.
а чего же сейчас всех собак спустили на безуглую
как говорится, думайте.
Фрау Донна Роза• 02 октября в 22:01
Ответ дляПухнасті штани
Классно что есть Марьяна, а Чонгар тоже она?
Чонгар был сдан Потужно
Елена 2016• 02 октября в 22:03
Ответ дляVlada-Maria
спасибо.
Фрау Донна Роза• 02 октября в 22:04
Ответ дляanutaw
а когда мертветчуковские боты отличались здравой методичкой?
Маня, вы так узнаваемы, хотя бы порядок слов меняйте, а то предложения одинаковые, а ники разные
Vlada-Maria• 02 октября в 22:07
Ответ дляGarriet
Ви взагалі людина?
То ’Мар´яна місцевого розливу. Тактика однакова-засрати/заспамити неВдобну зелупеням тему, щоб або срачем закрити, або адекватні підуть з теми і вона зникне з топу