Щаслива Я• 02 октября 2024
Где проще заработать на жилье
В Украине или в странах ЕС?
По моим ощущениям в Украине
Результат:
вже голосів:
28 (31.46%)
Везде свои сложности
25 (28.09%)
В Украине
19 (21.35%)
Ответы
17 (19.1%)
В ЕС
Chaterbox• 02 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
На бирже, сидя в любой стране
Ага, за три года я прямо миллионером стала
Спасибо, что вернула просадку.
Зам. зав. Анонима• 02 октября 2024
ті, хто відповідає, що легше в Україні, то навчіть як?!
працюю. маю пристойну зп в 27-28тис грн, але відкласти на квартиру мені не реально.
адже кожного місяця я віддаю 10тис за зйомну квартиру.
і що робити?
як відкласти?
і що робити?
як відкласти?
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляНепогодка
А жизнь там сколько стоит, аренда, налоги какие? Что остается от 3500?
Ще раз,той хто живе один на 3500 в Польщі,він живе в хостелі,або має від роботи житло за 500 злотих.Якщо це двоє людей які працюють навіть на мінімалку,з голоду вони не помруть
Щаслива Я
• 02 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
і що робити?
як відкласти?
і що робити?
як відкласти?
Снимать не квартиру а комнату, увеличивать доход
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляФайна пані
ну чому ж, знайомі живуть там 6років, купили 2х-кімн квартиру в місті (не обл.центр), зробили сучасний ремонт, є гроші на авто через війну продовжують там жити.
Ми (і вони тоді) живучи в Україні не можемо купити квартиру.
А можна поцікавитись яке місто?
Дві робочих одиниці це вже набагато вигідніше .
Тому що якщо платити за оренду.
То один працюючий - одна оренда
Два працюючих - одна оренда.
За 6 років вдвох цілком можна і в Україні заробити.
А що по дітям у них?
Тому що якщо платити за оренду.
То один працюючий - одна оренда
Два працюючих - одна оренда.
А що по дітям у них?
хутряна володарка• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я відкриваю вартість години 11-15 злотих на заводі
Множимо на 300 годин - ( 12 годин 6 днів в неділю) маємо на виході 3300-3500 що дуже далеко навіть до 1000 євро
Так я об этом и написала работая по 12 часов 6 дней в неделю даже 1000 евро не зарабатывают, по курсу максимум 800 евро. И так долго работать по 12 часов человек не протянет
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
і що робити?
як відкласти?
і що робити?
як відкласти?
Кімнату знімати,а не квартиру,це як приклад
Пушап Мі мі• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
А скільки?
15-20 тыс.как в Харькове сейчас платят,если ты не молод и не суперспец
Зам. зав. Анонима• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
з дитиною кімнату не зняти
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляхутряна володарка
Да не отримують вони 800 евро,ви якихось страшилок передивилися
Непогодка• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
А в землянке еще дешевле))
Убить здоровье и психику ради старой двушки? Ну не знаю.
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
з дитиною кімнату не зняти
Ми і в трьох знімали,з дитиною 4 років
Щаслива Я
• 02 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
з дитиною кімнату не зняти
Ну, смотрите, если вы одна с ребенком то в ЕС вам квартира не светит с такими вводными (отдельное жилье, иждивенец, и это все на средний доход)
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляНепогодка
А в землянке еще дешевле))
Вас же ніхто не змушує,в кожного свої пріоритети,я б теж заради квартири не горбатилася, особливо зараз,коли в один момент того житла може не стати
Наверняка• 02 октября 2024
Конечно в Украине. Муж программист, за 5 лет заработал на квартиру в Киеве и ремонт в ней. Сейчас в ЕС, зп 4000 евро на руки, но и аренда 1000 евро, коммунал+еда+одежда+досуг. Чистыми отложить выходит 800-1000 евро в мес. Квартира нормальная 2 комнатная от 350 тысяч( не знаю сможем ли купить и когда(
Наверняка• 02 октября 2024
Ответ дляНепогодка
Лучше всего жить в Украине (жизнь дешевле и понятнее), особенно если свое жилье, а зарплату получать европейскую, например удаленно.
Это идеально, но война поломала все планы(
Inconvenient• 02 октября 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Так їм все заплатили за контрактом. І про умови вони знали. Просто це виявилось важко і фізично і психологічно
Не може бути і контракті таких умов - 16-годинного робочого дня. Це щось схоже на Україну або пропаганда часів СРСР. Я бачила на власні очі, як працюють звичайні робочі, прибиральники, продавці. Багато працюють люди з освітою, але вони працюють на свою кваліфікацію і не по 16 годин. І мені весь час казали, що буду забагато працювати - отримаю інфаркт.
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляНаверняка
Значить у вас розсходи високі,в іпотеку возьмете
Щаслива Я
• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Так им сначала надо около 80 тысяч накопить
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
і що робити?
як відкласти?
і що робити?
як відкласти?
Грубо кажучи, для того щоб відкласти, потрібно мінімізувати витрати.
Якщо ви таку квартиру будете орендувати в Польщі, у вас вся зарплата піде на оренду.
Там або орендують гуртом квартиру, або живуть в гуртожитках.
Наверняка• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Да, высокие расходы(
Непогодка• 02 октября 2024
Ответ дляНаверняка
Не гневите бога, вы выехали с мужем, а мы нет. И хотя мой получает 4500, но я бы согласилась на половину, но уехать.
Липка-прилипка• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
А скільки вони отримують?
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляЩаслива Я
З 4000 евро,при житлі в 1000 відкладати можна більше ніж 1000, тільки ж треба в чомусь урізати, якщо є ціль накопити
Наверняка• 02 октября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Да, копить еще и копить. И другой вопрос, все так изменчиво в наше время. А стоит ли покупать жилье в Германии, если не знаешь что завтра будет. Без гражданства стремно(
Щаслива Я
• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Кроме жилья есть куча других трат, в том числе тех, которых обычно в Украине нет.
Хотя даже если ужаться, это все равно около 5 лет на первый взнос придется собирать (в Украине они за это время жилье купили)
Наверняка• 02 октября 2024
Ответ дляНепогодка
Я не гневлю, не жалуюсь, написала факты в числах. Отвечала на конкретный вопрос. Что мешало вам выехать?
Гомосноб• 02 октября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Я за кордоном десять років,я в курсі,я про те що якщо є ціль,то можна накопити
Щаслива Я
• 02 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Но, это сложнее, чем в Украине
ничевока• 02 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
і що робити?
як відкласти?
і що робити?
як відкласти?
про легше, мається на увазі, що дешевше в Україні жити, в вашому випадку, шукати, як отримувати вищу зп