Бюст Березуцкого• 02 октября 2024
COCO MADEMOISELLE це жах
Піддалась ейфорії, прям останні гроші люди платять, щоб купити його.
Воно ж смердить якимись ліками.
Замовляла в брокарді, не на всяких там сайтах.
Таке собі...
Хто ще не встиг купити, видихайте, не варте воно тих грошей
Воно ж смердить якимись ліками.
Таке собі...
Добрая свекровь• 02 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну от в мене не було. Ніна річі, крістал, от зараз улюблені це ганімед
Ганімед.
Marc Antoine barrois Ganymede - це вони?
Вони і для чоловіків?
Чи немає у вас відчуття, що чоловічі ноти превалюють?
Вони і для чоловіків?
Позитивна• 02 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Шанель всі вонючки.
Не надо обобщать все Шанель. Я пользуюсь 3- мя много лет. Вот Габриэли вообще никакие не нравятся.
Качка в тапцях• 02 октября 2024
Люблю інтенс, але зимою, десь на вихід
Всі чоловіки завжди питають, що за парфюм, і роблять компліменти
З одним, навіть колись, заходила в парфумерію, показувала пальцем, хотів купити дружині, але не розумів різницю
Дякую_аж_підскакую• 02 октября 2024
Ответ дляdaryl
Мне подарил брат из Штатов Мадемуазель с парфюме, 15 мл в 2001 году, это была новинка. Все окружающие спрашивали!!!! Странно, что вам не понравился.
Гпнимеды с андромедами тоже всем нравятся) но мода проходит) и в принципе, как в моде на вещи, так и в парфюмерии, всегда было лучше отличаться от других, чем быть как большинство
Трохи вас подратую, автор.
Мені почали подобатися деякі вибіркові парфуми від Шанель, я вже до них ’доросла’, мабуть.
Хочу затестити нову Комету, але доїхати треба по цим пробкам туди й назад, чоловік поки бєкає, каже їдь сама, стільки часу в дорозі.
Мадмуазель подобається більш в парфумованій воді чим в туалетці.
А ще #19 подобається, але купувати не буду.
Дівчата, а в кого декоративна косметика від Шанель, як вам, бо в мене, в основному, від Діор?
Нетутешня• 02 октября 2024
Я памʼятаю мені було десь 23-24 роки і мені мамина подруга подарувала пробник цього аромату. До цього в мене були Кензо з «дорогих» і здається Ів Роше чи Фаберлік якісь) Боже, я до сих пір зберігаю ту пляшечку, вона вже не пахне, але ж який то був аромат! Шикарний, шлейфовий, стійкий, жіночний) я ним користувалась на «вихід» і почувалась королевою в ньому)) Можливо тому що то був Шанель) можливо, що то був шматочок із багатого життя)) не знаю, але свої відчуття в ньому я ніколи не забуду.
Викупана• 02 октября 2024
Вы серьезно?)) Это супер классный аромат , я в нём как в теплом дорогом пальто. Обожаю его и Кензо
Подмигашка• 02 октября 2024
Я маю 2 пробники цього парфуму, парфум розкішний, але це парфуми не на кожен день, це парфум на вихід, вперше почула його від своєї колеги, в не ї було розпущено волосся, темне пальто, на вулиці було прохолодн,,як же розкішно він звучав на ній.
Даю справку• 02 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Я Шанель не сприймаю взагалі. Мені старим тхне.
Сестра 👍
котопёс• 02 октября 2024
Взяла пробник.
То близькі знайомі запитували, що за бабцін аромат.
Мені й самій воно воняло.
Думала, походжу трохи, може розкриється. Та яке там.
Мені й самій воно воняло.
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляспальное место
Монталь вонючки
Монталі дуже насичені. Але вонючки не всі.
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Мені ж може не подобатись?
Я ж не забороняю ними користуватись. Хтось любить солодкі парфуми, хтось квіткові.
Нещодавно , на вулиці мимо пройшла дівничина і від неї малиною як війнуло. 🤪
МояХатаЗкраю• 02 октября 2024
заказать вслепую, без затеста - вообще не вариант же, можно было взять пробник на пару мл или пойти затестить, не потратипи бы деньги и не разочаровались бы
Кицюююня• 02 октября 2024
Вони мені дуже гарні,вишукані.Але на жаль не моя ціна .Як вони могли вам не сподобатися
спальное место• 02 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Мне они простите прям говном воняют
ТочноБудет• 02 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Люблю Шанс, від Коко голова болить
Люблю шанс но мадемуазель на зиму хорошо
ТочноБудет• 02 октября 2024
Ответ дляtereska
Трохи вас подратую, автор.
У вас Мис диор вижу они у меня вообще не держаться зря в Париже 100 евро потратила
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляспальное место
Мне они простите прям говном воняют
Бачите, кожному - своє.
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляtereska
Трохи вас подратую, автор.
Шанель і Жадор. Яке різноманіття))
Ответ дляТочноБудет
Мені цей легесенький квітковий аромат прям моє-моє, аби нікому не набридав. Так, злітає мгновєнно, а моя колега взяла собі вуаль для волосся, то там він тримається добряче.
Бюст Березуцкого
• 02 октября 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Ганімед.
Вони і для чоловіків?
Так, вони. Ні, немає. Це розкішний аромат.
Є один знайомий, який їх теж любить, на ньому я їх чую зовсім по іншому.
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляtereska
Не глуміться, це лише маленька частинка, є ще по іншу сторону від умивальника.
Там ще видно, якщо добре протерти очі, Армані пріве лінійка та Гермес, якісь там сади, пробую Джо Малона, маліпусікі стоять.
Чого ви вирішили, що я насміхаюсь?
Просто це кардинально різні аромати.
Бюст Березуцкого
• 02 октября 2024
Ответ дляКицюююня
Пишіть адресу, зроблю вам подарунок
Кицюююня• 02 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Пишіть адресу, зроблю вам подарунок
Здолбунів відділення Нова пошта 1, Рівеньська область
Сеничак Руслана 0631450266
Дякую
Сеничак Руслана 0631450266
Дякую
Кицюююня• 02 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Пишіть адресу, зроблю вам подарунок
Вони мені чарівні ,якщо не не смієтеся наді мною,буду щаслива .