Бюст Березуцкого• 02 октября 2024
COCO MADEMOISELLE це жах
Піддалась ейфорії, прям останні гроші люди платять, щоб купити його.
Воно ж смердить якимись ліками.
Замовляла в брокарді, не на всяких там сайтах.
Таке собі...
Хто ще не встиг купити, видихайте, не варте воно тих грошей
Воно ж смердить якимись ліками.
Таке собі...
ФруктЕщеТот• 02 октября 2024
Ответ дляtereska
Трохи вас подратую, автор.
Мені почали подобатися деякі вибіркові парфуми від Шанель, я вже до них ’доросла’, мабуть.
Хочу затестити нову Комету, але доїхати треба по цим пробкам туди й назад, чоловік поки бєкає, каже їдь сама, стільки часу в дорозі.
Мадмуазель подобається більш в парфумованій воді чим в туалетці.
А ще #19 подобається, але купувати не буду.
Дівчата, а в кого декоративна косметика від Шанель, як вам, бо в мене, в основному, від Діор?
Із декоративної була пудра - не погана, а ось помада не сподобалась, сушила губи, як і блиск. У Шанель я обожнюю доглядову косметику. Мені ідеально підійшла.
Ответ дляФруктЕщеТот
В мене декілька помад Руж від Діор, то вони теж добре сушать губи і без бальзаму я їх не використовую.
А пудра компактна, вона підкреслювала зморшечки та шелушіння, можливо западала в пори?
Доглядова мені по складникам така й сама як і від усього іншого люксу - аби було.
ФруктЕщеТот• 02 октября 2024
Ответ дляtereska
У мене жирна шкіра, тому шелушіння не підкреслює, не западає, але я й не наношу її шпателем, так, легенький шар. Стосовно доглядової, то я орієнтуюся на те, як почуває себе моя шкіра з нею. З Шанель не виникає почервоніння, чи камедонів, чи надмірного блиску. Просто доглянута гладенька шкіра. мені підійшло ідеально.
Кицюююня• 06 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Пишіть адресу, зроблю вам подарунок
Дякую за парфуми.Гарні .