Статус Ква• 02 октября 2024
Забагато що розповідаю, потім думаю навіщо сказала
Це в мене певно осіннє загострення. Я рідко, що розповідаю колегам, знайомим, все тримаю в собі. Сьогодні колега похвалила мою шкіру, запитала чим я користуюсь, я сказала, що Ерборіаном і аптечною косметикою , вона бігом те все загуглила і сказала що теж таке собі хоче, я ще й сертифікат на знижку їй подарувала🤡, і вона при всіх озвучила ціну цього Ерборіпна, і типу так дорого це все. І я тепер відчуваю себе що я похвалилась перед всіма(
Не любовница• 02 октября 2024
Ну и что, финансы это тема табу, кому какое дело. Вы ответили на ее вопрос, а цена от вас не зависит, вы тут при чем
Пригаю-цибаю• 02 октября 2024
Наступного разу кажіть, що вмиваєтесь подорожником.
Всі вже три рази забули хто що в перерву казав. І ви забудьте.
Не любовница• 02 октября 2024
Ответ дляНаучительница
Я пру тільки по п´яні ,а так ні
Ой да, тоже бывало, потом такой квест А что я говорила вобще)))
Статус Ква
• 02 октября 2024
Просто в моїх колег діти, чоловіки, і в них всі витрати йдуть в побут, а я без дітей, без хлопця, живу з батьками, і можу на себе витрачати більше, люблю люксову косметику, парфуми. І було таке, що я фарбували губи, а одна колега сказала , типу в тебе що знову нова помада, чи що в тебе за парфуми , скажи назву і тд. І я потім все їм розказую чим користуюсь , а потім думаю навіщо, будуть обговорювати потім
Статус Ква
• 02 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Та вы и тут нам все розповили, тоже жалеете?
Ні
Скорая помощь• 02 октября 2024
Кручу хвости• 02 октября 2024
З прочитаного складається враження, що жіночий колектив таки кодло)
Або ви надумаєте, або колегам нічого робити
Особисто я, якщо запитую щось таке у когось і бачу зависоку ціну для себе, просто змовчую, а не починаю обговорювати і підраховувати чиїсь фінанси)
У ваших колег також колись не було сімʼї і всі заробітки витрачали на себе)
Царевна в уггах• 02 октября 2024
Ответ дляСтатус Ква
Звісно будуть обговорювати
Але не заздрити
Без кола, без двора, на шиї у батьків, зате на якусь брендову хрєнь гроші витрачає, ще й вихваляється
Але є над чим поржати усім
Але не заздрити
Але є над чим поржати усім
АнтиТанкист• 02 октября 2024
Ответ длядама_из_декрета
Ацетилсалициловая кислота• 02 октября 2024
Не переживайте, если сказали значит человеку это действительно было нужно, все что делается все к лучшему.)
Усміхайлик• 02 октября 2024
это не проблема что вы озвучили название своего тонального - я думала вы там лишнее плетете на работе - а это такое! ну и как не сказать? спросили что у тебя за крем - а ты такая ---аааа не скажу я вам ничего !
Мушля з Криму• 02 октября 2024
Ну таким, я делюсь , не жадная. А вот подробности семейной жизни или факты о родных, о деньгах, и тд не нужно. Так что расслабьтесь. Вы не жадная , ещё и сертификат подарили, но вряд-ли это оценят. Я в последнее время дарю только близким.