Проня_Прокоповна• Изменено 03 октября 2024
Чим нейтралізувати зелений відтінок з волосся?
Фарбуюсь вже 2 роки фарбою 7.00+6.11 +6.13. Знаю, що 6.11 -попелястий блондин, може давати зелений, останнім часом дуже помітно. Чим можна його прибрати?
Проня_Прокоповна
• 03 октября 2024
Передивилась багато відео, що добавляють червоний мікстон в фарбу. Але до фарбування можна чимось іншим способом? Може є якийсь шампунь чи маска ...
Сусідка зверху• 03 октября 2024
Красную оттеночную маску или бальзам, размешать с кондиционером. Нанести на волосы на 5 минут. Смыть при необходимости повторить.
Красный убирает зеленый
Только не Тонику и не рябину , возьмите лореаль , в Еве вроде были
Красный убирает зеленый
Проня_Прокоповна
• 03 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Це основи колористики зелений -червоний; жовтий - фіолетовий
Я пересмотрела много чего, но так и не поняла,что делать до окрашивания с моим зелёным оттенком на светло-русом цвете. Особенно заметно на концах, которые выгорели за лето.
Жена миллионера• 03 октября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вибачте, я колорист, але не в бюті сфері. Можливо зверніться до майстра щоб точно прибрали зелений пігмент. Доречі, а ви були можливо в басейні з хлорованою водою, можливо від цього і зелень.
Сусідка зверху• 03 октября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Сусідка зверху• 03 октября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Потому что на концах смешался синий (пепел) + желтый (выгоревшие пряди) и получился зеленый
Убирается только красным
Проня_Прокоповна
• 03 октября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Красный убирает зеленый
Спасибо, а наносить точечно? Он не будет красным на волосах, где нет зелёного? Хотя,наверное, за 5 мин не окрасит
Проня_Прокоповна
• 03 октября 2024
Ответ дляЖена миллионера
До майстра не варіант, фарбуюсь сама часто, сивини багато. Кожні 2 тижня для мене дуже дорого буде. Спочатку спробую сама .
В басейні я не мочу голову, і цього літа не плавала, фарбу не змінювала, може правда щось з формулою виробник зробив.
Сусідка зверху• 03 октября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Для этого и разбавляется кондиционером. Что бы не сильно взялось. За 5 минут как раз нейтрализует. Наносить на всю голову, так как вся голова с зеленым отливом скорее всего
Проня_Прокоповна
• 03 октября 2024
Ответ дляСусідка зверху
Убирается только красным
Спасибо большое!
Проня_Прокоповна
• 03 октября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Не додавайте більше 6.11. У вас срібла і так багато в 6.13
Так, спробую наступного разу. Дякую
Lilian-nochka• 03 октября 2024
Я когда то зелень кефиром вымывала,остается пепел,но у меня на 6.0 она и сама через 2-3 помывки уходила
Пусин Кукин• 03 октября 2024
знайдіть гроші на один раз до перукаря та подивіться, чим буде фарбувати. Оці всі червоні маски та прямі пігменти - ризиковано, може плямами взятися.