СирОжино пирОжино• 03 октября 2024
Как долго ещё будет война в Украине? Как думаете?
Просто поговорить.
Устала уже откладывать жизнь на "после войны". Доживу ли я до этого "после войны"...
Сочная вишня• 03 октября 2024
Ответ дляАвокада
так и хочется вам написать что-то плохое(((((
А причем тут человек? У меня , например, свет никогда не выключали почти за весь период войны.
Aksinia 111• 03 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Не знаю на що розрахунок, особливо якщо заводи впк раші майже не страждають, а спокійно собі пихтять в три зміни, плюс ці склади від совка, які ніби безмежні. Знищення складів БК це звісно добре, але це як чистити сніг в період, коли він ще йде. Це потрібно робити, але все одно щавезуть заново нове. На мою думку виграшна позиція з кожним разом буде гірша. Навіть кінець 2022 і 2024 порівняти, де було краще і так зрозуміло, а через 3 роки
Ну не скажите , Харьковская обл в 2022 была в намного худшем положении . Русня стояла за 3- 5 км от города .
Сочная вишня• 03 октября 2024
Ответ дляmymoly
От я вважаю що вистачить, тоді на що розрахунок? Як ми вийдемо з війни та хоч через 3 роки у виграшній позиції?
Ніяк, ні зараз, ні колись там
Ответ дляLudaSHS
Думаю, і надіюся - не буде, їй теж потрібні періоди заморозки/ накопичення,/ чи як це назвати.
Я не так оптимістична, як експерти Економіст.там рік називають 2025, це не кінець ресурсів, це початок періоду настання дефіцитів.
Це єдине що стримає навалу, -ресурси.
Тому , так важливо було лупити по їх складам і нпз.
Трошечки допомогти, так захід зробив санкціі, але прокладки через Турків, Киргизстан, тощо - раша тимчасово порішала. На жаль.
Індія не така дурна, так вона використала війну, щоб дешево нагребти вуглеводородів. Оно їх олігарх Амбані обрильянтився.
Так, Ес між крапельками - там не можна, тут можна , ще щодо газу. Все інтереси.
Але вбийте в гугл ’ збитки Газпрому’. Куча аналітики
Вбийте в гугл , чому раша закрила дані рос стату.
Вбийте в гугл -звіт Глави росбанку Набіуліну, де вона пише що ще рік таких запасів,.
Так , людського ресурсу у них завались. Але чому все більше риторики про загальну мобілізацію, там і що контракти завищені ціни, не працюють? Це все моменти.
Я знаю, що я хочу швидкого зневоднення і кінця війни.
Всі бажають миру.
Тут в темі Лілу згадали мюнхен 2007 і зо пуйло бісився. Він зупинеться як буде брак ресурсів.
Свої запаси радянського періоду , що накопичували 70-50 -30 років, вже використали майже, їм потрібні запаси північної кореї і закупівля китайського і іранського.
Але і тим потрібне те все.
То ж тут гроші, гроші, роки тримати темп війни такий?
і виробити запас- ну я не знаю яка економіка зможе.
У світі не має нічого безкінечного і безмежного, є поміч так званих партнерів. Що впливає на це, бесперечно,
І є к них ресурси- надра.
Ніхто не думав що колос Срср впаде, бо то така махіна. І що?
Не кажу що рашка впаде ось в 25.26рр
Ні, я кажу коли не коли історичні, економічні і соціальні процеси підуть по колу.
Але тут друга сторона медалі - виживання української нації. Тому оті тези контрнаступ і огооо, ні, зараз період оборони і розробка спец операцій в тил агресора, і робота з так званими ’ партнерами. Все складно, все на є системою одної отраслі, чи однієї складовою.
Це єдине що стримає навалу, -ресурси.
Всі бажають миру.
Але і тим потрібне те все.
І є к них ресурси- надра.
Не кажу що рашка впаде ось в 25.26рр
Если рашка и падет как совок, то Украина закончится еще быстрее. война на истощение истощит нас быстрее.
frumoasa17• 03 октября 2024
Ответ дляAksinia 111
В кінці року була у гіршому стані? Я говорю не про початок чи літо 2022.
Allka- skakalka• 03 октября 2024
Ответ дляСочная вишня
Идиоты те, кто считает, что нас будут финансировать уже десять лет
Афганистан спонсировали ,до поры до времени ,а как бросили и что с ними стало, страшно .
Aksinia 111• 03 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
А в конце года нам предлагали мирные переговоры ? Мы бы в любом случае не закончили в конце 2022 ’ для танго нужны двое’ )
Сочная вишня• 03 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
И лезут и лезут в Украину козломордые
Их в двери.они в окно
Удалено администрацией...
А зачем откладывать жизнь на после войны? Ладно в 2022, не год, в шоковое состояние. Но мы уже так долго в этом, жизнь проходит и наоборот, нужно каждый момент ловить. Тем более, если не закончится в течение полугода, дальше все будет ещё хуже, нужно ловить моменты которые есть сейчас
Сочная вишня• 03 октября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Нас уже кинули почти
Ответ дляspain2406
Щоб вона пала, потрібне більше, чим просто війна в Україні, це питання ресурсів і продажу нафти і тд, а також внутрішніх конфліктів там, тобто це питання не року, а років.
Виснаження у нас давно, ми тримаємося за рахунок так званих партнерів.
Формула давно у них ’ не дати Україні упасти’. Все інше боязнь, чи імітація боязні, червоних ліній. Типу ядерки
І розуміння того, що і Україна важлива, підтримка, і рашка типу не повинна ні виграти, ні програти. ’’ Виграти рашка’’ - я маю на увазі окупація всієї України, столиці, контроль окупаційного уряду, підпорядкування впк агресору, всіх технологій, Зсу в статусі воєнно полонених, фільтрація населення.
Отого колективний захід уникає. І нові технологіі, передача техніки західного образця, і заводи виробників тут про це говорять.
А поки тримається- ім нормально. Просто триматися, території фронту не так важливі для партнерів.
Але доречне питання ,чим триматися далі. І людский ресурс у нас обмежений. Тому тут тільки технологіі, і зброя.
Ответ дляLudaSHS
Так они уже советуют снижать мобилизационный возраст. Вот этими и держать. Снимать льготы с забронированных. На какоето время хватит. А там будет видно - очевидно что это их позиция. Не делать резких движений, не допускать эскалации.
Мы можем потужно тут друг друга переубивать, тогда еще меньше проблем, беженцев, чище воздух.
MillenniumStory• 03 октября 2024
Ответ дляNadiaaaa
Наверное Арестович тогда сказал правильно, что кто не хочет жить на войне во всем этом, кто к этому не готов - уезжайте ((( жаль не всегда и не все это могут сделать при всем желании.
А Арестович не сказал, как именно это сделать? Не все могут как Обдрыстович беспрепятственно покинуть Украину, а играть в русскую рулетку переплывая Тису или переходя Карпаты бескрайние, с минимальными шансами на выживание, не для всех мягко говоря
Ответ дляspain2406
Це питання кейсу ’ українська нація’, демографічна політика. Тут вже влада. Виживання української нації першочергове, і це не території і села, містечка. Як би цинічно(
Тут вже політика внутрішня. Як і орієнтування на власний впк
Ідеально б було раніше, поки були добровольці.
18- 25мобілізація не вариант, це наша демографія
Насильна мобілізація_ не варіант
Немотивовані люди нічого не зроблять.
Потрібна зброя.
Да багато чого. Я тут за всіх строчу великі тексти. Але все зрозумілі речі.
Ітого як перший мій пост- зараз жити, не відкладати.
Насильна мобілізація_ не варіант
Немотивовані люди нічого не зроблять.
Потрібна зброя.
Ответ дляMillenniumStory
Да уж не у всех командировка без даты окончания как у него ))
MillenniumStory• 03 октября 2024
Ответ дляБу-ді-бу
Удалено администрацией...
Ирина-bbd0• 03 октября 2024
Ответ дляСочная вишня
Удалено администрацией...
Kapitoshka7• 03 октября 2024
Ответ дляПодрысь
интересно как он это сделает?
зе тоже обещал закончить, поверили.
Он сможет это сделать.
Сонная Сова• 03 октября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
И лезут и лезут в Украину козломордые
Их в двери.они в окно
Ирина вам аккаунты Манькины не жмут? Только тех кто с вашими мыслями не согласен?
Ирина-bbd0• 03 октября 2024
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...
Ответ дляНе любовница
Кладбища у россиян забиты.Молодняк лежит.Калеки.Долго они терпеть хотелки кремлевского старца не смогут.На словах они много городов мечтают взять,а на деле еще половина донецкой области ими не взята.Мобилизированных и контрактников они домой не отпускают -некем заменять,то бабы их бастуют
Морозенко посмотрите. Там военный подписал контракт на войну, сам с Владика, говорит идет семью свою защищать.. Морозенко ему карту показал, тысячи км, как туда может дойти украинец - остолоп так и не понял, идет воевать, хоть у самого и сестра в Одессе и никто ее там не притеснял и не притесняет.. дибилы, одним словом.
Ирина-bbd0• 03 октября 2024
Ответ дляПодрысь
Сестра интересно сколько раз ему сказала не переться с бомбами ей на голову
Твари маньячные