СирОжино пирОжино• 03 октября 2024
Как долго ещё будет война в Украине? Как думаете?
Просто поговорить.
Устала уже откладывать жизнь на "после войны". Доживу ли я до этого "после войны"...
Ответ дляВільнаНазавжди
Ага, а США так і хочуть війну припинити. Не смішіть.
Тема топ Лілу читали?
Що дуууже хочуть , навіть статті пишуть в самому Гардіан, що Україну і Ізраїль треба примусити -мирно ...
Тут нерідко в одних і тих же головах полярні думки - що Сша хочуть вічної війни, і що Сша хочуть примирення, замирення з рашою
Ответ дляБася-Мася
До весны 25го, не позже. Всякие там ’5-10 лет’, кто тут утверждает, вы с военными с нуля давно общались? Фронт сыпется, добровольцы или в земле, или в плену, или инвалиды, остался минимум. Армия ’бусика’ уходит с позиций, насильно мобилизованные будут 5 лет воевать? Они думают как уйти, чтоб выжить. Не переживайте, скоро все закончится. Все эти заявы ’потужных’ - лишь попытка сбить с англосаксов бабла перед шухером.
Чем закончится?
Ответ дляБася-Мася
Вы русских чмобиков послушайте и их баб.Менять некем,на штурм насильно или смерть от своих же.Демобилизации нету и не будет.Срочниками дыры закрывают.Контрактникам повысыли уже ценник до небес ибо дураки закончились.Люди жить хотят ,хоть и дурбелики.Не все прекрасно на болотах и ура завтра Одесса Харьков Киев уже давно нет.половину донецкой обл еще они хотят как то отжать.и это вторая армия мира.свежая карта .красным-за год их продвижения а синим наши продвижения на их территории.
Ответ дляБася-Мася
От і я в таке вірю, з 50 бусифікованих та відпр у Вугледар, 30 відправили відразу в тил бо були хворі, 16 самі лишили лінію зіткненя (СЗЧ), 4 залишилось
Я що декому з українців чим довше війна тим краще, але чоловіки тікають з фронту. При тому з обох сторін
ВишніВишні• 03 октября 2024
з початку 2025 у такому форматі війна повинна зупинитися через те, що постануть інші глобальні задачі
також властьімущі втратять інтерес до війни, припинять фінансувати, бо якщо до 2025 ми, люди, це не зупинимо, то властьімущі перемогли, успішно виконали свою задачу - запустили механізм самознищення планети і їм можна розслабитися, позалазять у свої бункера святкувати,
до речі, трамп має знання, як встигнути, тому його зараз так затято брудом обливають у кожну щілинку, щоб не допустити до влади, всіма силами треба відтягти до 2025, а там буде по барабану
це мої висновки з інфо, яку знайшла частково та частково з тих подій, що зараз відбуваються - дуже сподіваюся, що помиляюся
бо хочеться жити і жити щасливо
поживемо - побачимо, час швидко минає
бо хочеться жити і жити щасливо
поживемо - побачимо, час швидко минає
Ответ дляAntiprom
То хто пише до 2035 .
То чим?
Я розумію реалії 22.23.24 року і відмінність.
Ось зараз одному з самих мотивованих, Азову! До сих пір не дають західну зброю. Хоча рішення прийнято.
То чим?
smilingsky2010• 03 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
вже 2 рік пасивне перемелювання мужиків
Судя по вашим ответам в разных темах, вы - тролль со свежей регистрацией
Ответ дляanutaw
Дивно що такій армії вдається давити нашу армію і на жаль видавлювати з наших територій, може це тому бо у нас до нехватки людей додається ще нехватка зброї і ми по них ми КАБами не стріляємо
Ответ дляLudaSHS
То хто пише до 2035 .
То чим?
Це ж літом їм дозволили використ західну зброю і до сих пір не дають..шкода
ВишніВишні• 03 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Я також не розумію, то так хочеться тим хто пише до 2035 р.
інфи багато, кожен по своєму сприймає, а хтось своє дописує з якимись своїми цілями.....
і 2035 не просто так дата з´являється, якщо нічого не зміниться найближчі місяці, то на 2035 наша планета перетвориться на марс, навіть, не знаю, на що ’краще’ орієнтуватися: ось така ’війна’ чи повне знищення планети
блін, заманали ці смертні теми, ще й завжди у топі, й щодня,
треба щось придумати і обговорювати про життя, про комфортне життя, якими способами його досягати, щоб надихало на життя, на радісну активність
Ответ дляAntiprom
Это правда. Знаю реальные истории, как бусифицированные просто сбегают по пути, даже не прибыв на фронт, бегут при любом удобном случае. Эта тенденция все больше набирает оборот. И я не осуждаю. Людям просто не дают выбора, гонят на убой, как скот(
Сочная вишня• 03 октября 2024
Ответ дляПросто красавица
А як закінчити? Віддати території? Тобто умовно для Київа буде мир, а для Херсона та області окупація та обстріли постійні?
Люди дивні, коли кажуть про ’закінчення війни’, головне на яких умовах ставити крапку
На умовах сильнішого
Ответ дляAntiprom
Не может быть!А советчицы пророчат войну аж до 2035 года
Kapitoshka7• 03 октября 2024
Ответ дляanutaw
У путина людской конвеер смерти не бесконечен.Срочники уже гибнут и солдатам запрет демобилизации-менять некем.Беременных матрьошек пошлет что ли на убой в чужую страну?
100%
Ответ дляAntiprom
Як можно наговорювати на святих людей отой нач дбр і хто там ще. Головнокомандувач сказав все за планом
Ответ дляLudaSHS
То хто пише до 2035 .
То чим?
Привет, Люда, это ж речи, как всегда из-за гранницы ’знедолених беженцев’ с самых страшных регионов Закарпатья
, кто больше 32-35-50 года