СирОжино пирОжино• 03 октября 2024
Как долго ещё будет война в Украине? Как думаете?
Просто поговорить.
Устала уже откладывать жизнь на "после войны". Доживу ли я до этого "после войны"...
Aksinia 111• 03 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Зовсім відбився від рук
З такою дипломатією далеко піде
С рашкой дипломатия не работает . Ещё с 1992 года .
Ответ дляТетя Фрося
Ни Кавказ ни Азия не пойдут умирать за гражданство, которое там и так раздают вприпрыжку. Они наоборот не хотят оформлять гражданство чтобы если что под мобилизацию не попасть. Таджиков раз призвали, помните чем закончилось? Перестреляли на полигоне других мобилизованных, 14 вроде человек уложили.
Потом ВПК на всю катушку работать не сможет долго, это путь который был последним для СССР, вместо масла - танки, а потом развал. Я уже говорила об этом, много. Нам задачу поставили ослабить Россию, заставить ее тратить деньги не на развитие, а на ракеты, расходники по сути, наши интересы не учитываются, увы, увы....
І хуйлу задачу поставили напасти на Україну, щоб Україна змогла ослабити парашу і змусити її робити все те, що ви написали? Не помічаєте, що причинно-наслідкові зв´язки порушені?
frumoasa17• 03 октября 2024
Ответ дляAksinia 111
Причому тут раша? Ви бачили повідомлення на яке я відповіла. Бубочка забуває про будь-який дипломатичний етикет, особливо з тими, хто зараз дає гроші.
Зеленський «втрачає терпець» і пробує «піднімати голос на Захід», звинувачуючи союзників у затягуванні поставок ракет великої дальності, — L´ Express
✙ Хамелеон
Після такого є ризик взагалі нічого не отримати.
✙ Хамелеон
Anastasiya-f052• 04 октября 2024
Ответ дляKriskaA
И шо ты предлагаешь ? Сдаться ?
Нет, я ничего не предлагаю
Ответ дляfrumoasa17
✙ Хамелеон
правильно робить.а що не так.нам потрібні ракети і зброя.багато.
Aksinia 111• 04 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
✙ Хамелеон
Такого ризика немає, це поперше . Як Ви собі уявляєте ’ ти підняв на нас голос, тому ми більш не підтримуєм Україну’ , так ?
По друге, від того, що Захід тягне з рішенням про поставки далекобійних, в нас кожен день гинуть і калічать мирних ! Це дратує не тільки Зе ! Скільки вже кабов і ракет лишило домівок, життів і зробило каліками українців ? Нам потрібно це рішення, занадто дорого нам коштує дипломатичне очікування !
Colombina.• 04 октября 2024
Ответ дляЕкатерина27
А какое мы имеем отношение к выставлению условий? Мы свой шанс «банковать» упустили в 22. Теперь только принять условия
Та отож, смешно читать «на каких условиях». Ну так идите и воюйте и делайте так, чтоб было на наших. Да, воюйте вот как есть, без авиации, и со своими мужьями, сыновьями и отцами.
Ну прогресс есть, вы правы, уже не «когда мы победим»
Но аж три года на этот прогресс ушло, думаю, когда до следующего дойдет….будет поздно
Colombina.• 04 октября 2024
Ответ дляВся такая в белом
Не знаю долго ли,но вижу ,что народ никто спрашивать не будет. Решат что до победы,значит так и будет
Та народ реально лучше не спрашивать, ума нет, ничему родовой опыт не научил, точнее научил…наступать на одни и те же грабли
frumoasa17• 04 октября 2024
Ответ дляAksinia 111
По-перше, хамити чи підвищувати голос, коли ти повністю залежний на міжнародних зустрічах це норм? Це такий етикет?
По-друге, Захід нічого не винен Україні, треба питати, де наші власні ракети, а не кивати на інших. Україні ніхто нічого не винен. І так, біженців утримують, закривають соціальні видатки і в самій Україні, підтримують економіку та багато іншого. Нахабніти та борзіти явно не в інтересах України, тому що може бути гірше. Покірне теля двох маток сосе.
Aksinia 111• 04 октября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Вы лично присутствовали на встрече или есть видео , как хамит Зеленский ?
’треба питати, де наші власні ракети, а не кивати на інших.’ - а де власне пво, ракети і літаки Израиля ?
Двойные стандарты ’партнёров’ вызывают вопросы, на которые даются ’хамские’ ответы .
frumoasa17• 04 октября 2024
Ответ дляAksinia 111
Я в ньому не сумніваюся, що він це робить.
У Ізраїля є ППО власного виробництва або у кооперації поцікавтеся. Іншу техніку він закуповує за власні гроші, щось перепадає і через те, що він основний союзник поза НАТО. У України такого стану нема. Тому ніяких подвійних стандартів. Це інший рівень взаємодії та допомоги.
Не перший раз бачу у вас претензій до Ізраїлю, до США та інших, а чому нема до таких, які ніби ’’рідні’’ і яких вибирали.
Тетя Фрося• 08 октября 2024
Ответ дляAstraja_
Только он в первый же день волал что не ожидал что Украину поддержат Европа и США. Обманули, за нос водили, не помните?