ЛеньГуглить_правда• 03 октября 2024
Чи змінюється ваша вага в залежності від сезону?
У мене постійно за літо мінус, а за зиму плюс
ЛеньГуглить_правда
• 03 октября 2024
Ответ длябулоТАЙминуло
Нет, к сожалению, она изменяется только в плюс(
Я за літо кіл 5 скину, а за зиму пару наберу
Кашпо• 03 октября 2024
Нет, все время приходится следить. Но летом расслабляюсь и не слежу, потом всю зиму пытаюсь худеть.
Куколка-мяуколка• 03 октября 2024
Раньше я поправлялась летом, зимой худела. Сейчас связь только с питанием и спортом
Я шалунья• 03 октября 2024
Ответ дляКашпо
Я, навпаки, влітку намагаюся худнути, коли овочі є і фрукти, а взимку олів´є і шуби хочеться) Ось за це літо трохи привчила себе до методу тарілки, і вчуся їсти 3 рази вдень без перекусів, навіть схудла на 2 кг.
Всім шампаньського• 03 октября 2024
Так. Осінь-зима то прибавка бо мало руху.
Сьогодні відновила тренування бо бачу що пливу
Кашпо• 03 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Я нет, я только летом живу, летом - вкусняшки, каждый вечер приятно сидим на балконе, ходим гулять с заходами в кафе рестораны, летом отпуск в котором каждый день новые необычные вкусняшки.
Не хочу себя ограничивать в наслаждении этим коротким периодом года.
С октября по апрель я не живу, а жду лето, могу и ограничивать и худеть - все равно радости никакой.
Бринзолетта• 03 октября 2024
Осінню тягне на більш калорійну їжу, та і банально овочі чи зелень, які літом були доступними, зимою стають розкішшю доступною не кожному українцю. Знову ж таки, літом більше піших прогулянок, за хорошої погоди ви більш охоче підете в парк чи десь на набережну, а в дощ і холод залишитеся вдома ще й якусь піцу чи роли під фільм замовите.
useruseruser• 03 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Молодчина ви.Я так само привчила себе їсти три рази на день без всяких перекусів.І мені це дууууууже допомагає схуднути :-)
Головний ворог стрункості - це перекуси.