Бентливуман• 04 октября 2024
Диета омоложение
Кто знает такие? 🤔Поделитесь нужно омолодиться , похудеть 🙏🙏🥳
Точная копия плова• 04 октября 2024
Часто люди, що схудли дійсно молодше виглядають, але якщо ви середнього віку чи старше і маєте сильну надлишкову вагу, то похудіння може навпаки вас зістарити
Холодная каша• 04 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
это ерунда.
Кубик Рубика• 04 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
+ кожа будет висеть, морщины
useruseruser• 04 октября 2024
Ответ дляТочная копия плова
Так,згодна.Моя мама стала старше свого віку виглядати після схуднення.
useruseruser• 04 октября 2024
Посидите на низкоуглеводной диете.Но гарантирую,это оооочень тяжело.Зато как эффективно,плюс бег плюс бёрпи.