Горня капучіно• 03 октября в 17:56
Вам подобається Діма Коляденко?)
Результат:
вже голосів:
17 (32.08%)
норм
16 (30.19%)
ні
6 (11.32%)
бісить
6 (11.32%)
ху із іт?
5 (9.43%)
вау, сексі!!
3 (5.66%)
своя версія
Ясамаякрасивая)• 03 октября в 18:01
Я в молодости работала в магазине где он часто покупал украшения. Очень интеллигентный и сдержанный в отличии от экранного образа. Но одевался тогда как и на экране.
По сравнению с Галиной ( была когда то такая ’звезда ’), Лободой, Могилевской он ангел
Ща как дам• 03 октября в 18:03
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Он действительно нормальный человек, сценический образ - это роль.
Та не реву я• 03 октября в 18:33
Перетиналися з ним по роботі, хоча знала до того від знайомих те саме, - він дуже ок, професійний, адекватний. Власне, тоді всі колеги зі мною погодилися теж, що працювати з ним - одне задоволення, і це був ще період його популярності
Горня капучіно
• 03 октября в 18:37
Ответ дляТа не реву я
а ким проацювали?
Уходя дверю не хлопать• 03 октября в 18:37
я б по іншому питання задала
Чи памятає хто Коляденко.
А коляденчикха вна росію подалася? апд. а ні, не вона, то інша - переплутала - що з колишня дружина Кривошапко
Чи памятає хто Коляденко.
Та не реву я• 03 октября в 19:01
Ответ дляГорня капучіно
а ким проацювали?
Ми його знімали для реклами (ТБ, фото, радіо), я з боку агенції була, зірку вибирав клієнт. Але свого часу не лише з ним перетиналися, повірте, в порівнянні він ще приємніший за тін та ін.
Горня капучіно
• 03 октября в 19:02
Ответ дляТа не реву я
так, я знаю, він класний)