Тетяна-abc1• 03 октября 2024

Бездомные коты

Уже не впервые живу в частных домах и каждый раз сталкиваюсь с самой большой проблемой жизни в частном доме (на мой взгляд) это бездомные животные, в данном случае коты. У меня есть свой котёнок, который живет со мной уже две недели и по сути больше котов мне не надо, но каждое утро, день я вижу голодных котов, которые приходят и жалобно смотрят. Насчитала их около 4 или 5 разных. Все взрослые. Я знаю что подкармливать нельзя, так как потом не уйдут, но естественно жалко. Они теперь каждый день приходят в надежде что я их буду кормить. Я периодически ставлю миски с едой, водой. Из жалости кормлю их, но понимаю что это неправильно. Например, недавно прибился даже соседский кот. Плюс мой котёнок пугается взрослых котов и они его дразнят. Как поступить? Есть вариант оставлять еду не в мисках, а просто выкидывать где мусор на землю и они сами найдут
Сосиска_Втесте• 03 октября 2024
Ну так или коты под окнами, или жалко, выбор за вами))

Natalia505• 03 октября 2024
В мене один, це його територія і він нікого сюди не підпускає. Просто цар, всія города і садка. Всіх б´є.
Ворожу на каві• 03 октября 2024
Просто оставлять еду не около своего дома. Иначе будут тусить постоянно рядом и на кормежку приходить. И да, соседские тоже))
Lilian-nochka• 03 октября 2024
Будете кормить,будет толпа котов на участке
Ворожу на каві• 03 октября 2024
Ответ дляNatalia505
До поры до времени, пока не постареет или кто то более сильный не наваляет.
Natalia505• 03 октября 2024
Ответ дляВорожу на каві
Вас це турбує? Дякує але не варто хвилюватись.
Муркамурковна• 03 октября 2024
Тут 2 варіанта кормить або ні
Я кормою... Колись прийшов до нас з лісу дуже дикий кіт, голодний..Шипун..залишала за будинком.. потім привів таку ж дівчинку... Але це був кайф дивитись на них.. Він її приводив чекав поки вона поїсть і тільки потім їв сам, 5 років ходили... Вона народжувала дітей, які помирали, розкладала мені по вуглах.. минулого року Шипун помер( її чпоканув інший, Чорний красавец.. тепер в неї 3 котів: білий, чорний і рижий.. вони такі красиві і гарні і всі дикі але в мене) я їх кормою і обожнюю.. дитячий садок)) на рижого вже є клієнти)) але поки зловити не можу
Natalia505• 03 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
Тут 2 варіанта кормить або ні
Ви їх не каструєте, чому? В мене так кицька Васіліо привела, сама пропала. Дикій був. Зараз сонячний котик, ручний.
Муркамурковна• 03 октября 2024
Ответ дляNatalia505
В мене є моя, британка, вона стерилізована, ходить як Пані)
Ті всі до рук не йдуть, вони наче біля але ні..дикі..Чорний, який чпоканув Сіру -має хазяїв... А Сіра до рук ні ні.. малі класнючі, просто кайф, тирло роблять, але я хотіла рижого зловити...ага, щас ))

Natalia505• 03 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
У вас там весело, ви як котяча мама. В моєї подруги п´ятеро. Я навіть не уявляю.
После 18• 03 октября 2024
В нас сусідка, мила душа, простерелізувала вуличних котів, що тусувалися біля будинку, тепер ми їх регулярно підгодовуємо. Стали неагресивними, милими котиками. З роботи ідеш, вони біжать на зустріч тебе зустрічати, подружилися з місцевими домашніми котами
Плакулька• 03 октября 2024
В мене коти дворові, 7 штук, їдять біля ганку, то частенько то той то інший чужий кіт прибігає тирити їжу, причому бездомна там лише одна кицька, господарі виїхали а її кинули, а інші домашні але господарі годують їх кашами-супами-недоїдками, тож на кошачий корм чи субпродукти вони прямо полюють.Коли бачу ганяю від мисок своїх котів, аленеагресивно, тож встигають накрасти і потім прибігають ще. Купую їм дешевий корм та сиплю біля помийної ями, бо ті коти там лазять, бідолахи, в пошуках їстівного, іноді бачу такі голодні що їдять скислу гущу борщу чи тісто яке не вдалося і викинула.
Тож, на мою думку, сипте їжу біля сміття, в миски чи коробки якісь(я з-під печива, еклерів кладу і міняю іноді), а біля порогу не годуйте, вони звикнуть що їжа біля смітника і ходитимуть туди
Муркамурковна• 03 октября 2024
Ответ дляNatalia505
В мене на учаснику є колодязь.. сидимо,вечір,тераса, світло вимкнули, ми свічки поставили, ці бігають, клекочуть, то на дерево то вазон впав. Тут трах бах звук відра , яке падає.. ми литемо. Шо таке, колодязь наче закритий, але ж.. ато біле мале вирішило по гусаку колодця пройтись і впало... ) їздимо за 7 км через ліс в село бо там продають оттакену ковбасу корму для них, який вони обожнюють, хозяйка магазину робить з обрізків...не ну а шо) діти)
автор Тетяна-abc1 • 03 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
Тут 2 варіанта кормить або ні
Меня по началу это умиляло, что они приходят, но стало раздражать так как теперь они ходят сюда как на работу, по часам. У меня самой бывает нет излишков в еде, не покупаю себе много, а тут ещё орава этих котов, которые действуют на нервы. Я считаю кот должен быть один хозяин
Робот Вертер• 03 октября 2024
Это тоже скорее всего коты соседей) просто самовыгул. У нас у соседей такой наглый был, что ел из миски моего ротвейлера и ходил у нас по дому 🤣не знаю даже чем он мою собаку покорил.
Муркамурковна• 03 октября 2024
Жопи
Муркамурковна• 03 октября 2024
Ответ дляТетяна-abc1
Просто не кормить і все..вони підуть
Манкоголік• 03 октября 2024
Я не бачу проблеми в годуванні безхатніх котів, якщо Ваш матеріальний стан це дозволяє
. А викидати корм просто на землю, це я не уявляю. Сухий хіба що, і то, якщо на тому клаптику землі немає ніяких осколків чи залишків отруйних речовин. Я виношу корм на пластинках з під сиру, якщо немає більш підходящого посуду.
автор Тетяна-abc1 • 03 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Я больше переживаю за соседей. Так как они могут заметить что я подкармливаю котов и придти со скандалом

Манкоголік• 03 октября 2024
Ответ дляТетяна-abc1
Тоді не годуйте. Я годую, бо не переймаюсь думкою сусідів, поки мої дії ніяк їм не шкодять. Якщо шкодитимуть, годуватиму в іншому місці. Але я не уявляю, чим можуть зашкодити людям безхатні коти. Максимум нагадити на килимок під дверима. Але ж це не миші і не щурі, які можуть погризти проводку чи зіпсувати продукти, і не зграя собак, що може атакувати самотнього перехожого. Коти корисні для екосистеми і не несуть загрози для людей. Щурі і собаки також корисні, але шкоди від них в рази більше, ніж від котів.
Ворожу на каві• 03 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Жалко кота, у соседей такой, хвалились, кота за это хвалили едой, пока не разнесло на полговы нагноение от царапин.