Рожайтретьего• 04 октября 2024
Написала скучаю, он не ответил
Просмотрел сообщение и ничего, чувствую себя дурочкой) Как не писать больше такой ерунды???))
useruseruser• 05 октября 2024
Ответ дляКоплю на груди
- Петро, а ти до мене серйозно відносишся?
- Так
- Тоді я скучаю за тобою
- А якби сказав Ні?
- ну тоді б не скучала. Я ж люблю себе
- Так
- Тоді я скучаю за тобою
- А якби сказав Ні?
- ну тоді б не скучала. Я ж люблю себе
Ні,вона якщо з адекватною самооцінкою,а не із завищеною планкою,то вона б відповіла йому ’Петре ну ні то ні,це життя,насильно милим не будеш’.
Рожайтретьего
• 05 октября 2024
Ответ дляСлава Українi
А ответить - и я скучаю, спокойной ночи. - слабо?)
Ответил утром , все хорошо
Коплю на груди• 05 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ваша відповідь нісенітниця.Але якщо вам і ще 15 років,тоді ви нормальна людина.
Це ваші відповіді дурня рідкісна. Нормально говорити людині, з якою відносини, що сумуєш. Це абсолютно нічого не говорить про самооцінку того, хто пише.
useruseruser• 05 октября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Навіщо йому ваше сумування здалося,якщо у вас з ним немає стосунків? Йому до лампочки.