Сіточка• 04 октября 2024
Кіста в правому яєчнику
Робила УЗД на 19-й день циклу. Пішла просто на перевірку бо поколювало з правої сторони. Правий яєчник з множинними кістозними утворами розмір 44*30, середній розмір утворів 15*20 мм. Узіст не сказав якого роду кіста. Була потім на огляді у гінеколога вона сказала що треба спостерігати за кістою, у вас бувало таке що вона проходила після місячних?
Шмоточницаца• 04 октября 2024
Якщо фолікулярна, то проходить. В мене колись була, але мені на УЗД відразу сказали, що фолікулярна. Ще на всяк випадок призначили якийсь онкомаркер, бо в мене мама хвориласна рак яєчника.
Сіточка
• 04 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Онкомаркер це не аналіз на ВПЛ? Нажаль не сказали якого роду кіста....
Комиссия50%• 04 октября 2024
у мене були фолікулярні кісти великих розмірів, проходили самі на протязі 1-6 циклів. були ендометріоїдні, там вже лапароскопії були. онкомаркер СА 125-це не ВПЛ, це рак яїчників. сходіть на інше УЗД, може там вам скажуть якого роду кіста
Сіточка
• 09 октября 2024
Через тиждень ходила на узд на інший апарат, кіста збільшилася трохи та визначили що кіста з перегородкою. Знайшли рідину в позаматковому просторі, невелика кількість. 25 день циклу. Гінеколог сказав повторне УЗД одразу після місячних.
Комиссия50%• 17 октября 2024
Ответ дляСіточка
рідина в позаматковому просторі-це у вас була овуляція. спостерігайте по узд на протязі 3 циклів цю кісту
Сіточка
• 17 октября 2024
Ответ дляКомиссия50%
Дякую,постараюся,завтра 6 день циклу. Зроблю після місячних УЗД, зараз відчуваю що кіста не турбує, але провірю, бо їду надовго закордон і там буде у лікарнями складніше.