оксюморон• 04 октября 2024
Хто має взуття Bear paw?
Як у них з розмірністю? Чи потрібно брати більший розмір за рахунок товстого хутра? Мені потрібно на дуже широку ногу і високий підйом, дивлюсь такі лофери і чобітки, можливо хтось має ці моделі?
Вся така шо куди там• 04 октября 2024
у мене звичайні типу 1, брала 6 і 7 на вузьку ногу 24 см. залишила 6. тож рекомендую Вам на широку брати свій звичайний розмір, інакше ща 2 дні хутро вляжеться і будете випадати.
оксюморон
• 04 октября 2024
Ответ длякнопкодав
Фото 1 - моя улюблена модель
А там, де резинки вони розстібаються чи просто декор?
Работать надо• 04 октября 2024
Були в дитини, у мене досі є угами, в розмір. Але в мене звичайна стопа, у дитини вузька. Як на широку і підйомисту - не знаю, але ж людина в курсі, який зазвичай бере