Невісточка ж• 04 октября 2024
Решітки на вікнах в будинку
Дівчата, маємо на вікнах такі решітки. Авжеж, вони мене дико дратують, як в тюрмі. Але, взимку по дачах лазять різні бомжі, тому без них не можна ніяк. Небезпечно. Зараз зайнялися стінами, утеплюємо будинок. І постало питання, що з ними робити. Спилити і замовити більш тонкі ? Може хтось може зорієнтувати по ціні? Чи я прискіпуюся, хай ці залишаються, пофарбувати.
Якщо міняти, то ці зріжемо, а нові зможемо тільки наступного року замовити, бо додаткові витрати, а грошей не вистачає. Все упирається саме в гроші.
Звичайна дача, не елітна.
Може є альтернатива дешевша, як захистити вікна
Звичайна дача, не елітна.
Результат:
вже голосів:
33 (89.19%)
1. Нормальні решітки
3 (8.11%)
3. Результати
1 (2.7%)
2. Замінити на нові
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Планували до війни замінити їх, але почався такий хаос з цінами, все почало дорожчати, що ніхто не зміг скласти ціну. Зараз дивимося і думаємо, чи є сенс
звездная галактика• 04 октября 2024
я б просто покрасила. если денег нет - зачем доп расходы? и зачем тоньше? их задача защитить окно. тонкие легче вскрыть
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляМилота
Грати, а не решитки
Грати , так, але це точно було б як на зоні, тому вибрала такий варіант
Файна_зупка• 04 октября 2024
А ролеты наружные не хотите вместо решеток? У нас в кооперативе они у всех в 90%
Удобно от взлома и от жары
Узнайте по цене, оставить до весны решетки. А потом поменять как накопите на ролеты
Удобно от взлома и от жары
Сама вумна тутички• 04 октября 2024
Новые где-то около 1000 -1500грн /м2 будут. Посчитайте сколько нужно и ваш бюджет
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Удобно от взлома и от жары
Обшивається та утеплюється будинок з завтрашнього дня. Тому , залишити тимчасово не варіант. Або ці спилювати, або залишити. Бо откоси тоді прийдеться перероблювати.
Ролети ,мабуть, ще дорожче
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
треба гарного майстра знайти. реально зняти ці ришітки, зробити відкоси ( я так зрозуміла, що ви утеплюєте і вони вам заважають. Потім по нових замірах підкорегувати розміри існуючих грат, пофарбувати їх і встановити назад на вікна.
або я б не трогала, пофарбувала акуратно і хай стоять.
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Тобто, ви за старі? Так, откоси будуть робити як на 1 фото
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ролети ,мабуть, ще дорожче
існуючі можно болгаркою підрізать і зварювальник вам переварить хзайве по розмірам, нові штирі ( ті що в стіну ) наварить. ви нормально пофарбуєте зняті
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
так. я за старі. і їх корегування , фарбування і встановлення на місце.
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Та це не питання, авжеж пофарбуємо. Питання в заміні. Чи не дуже псують ці вигляд будинку
Файна_зупка• 04 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Ролети ,мабуть, ще дорожче
На зиму без решеток страшно дачу оставить.
Или вы там часто бываете в холодный период? Сигнализации нет?
Файна_зупка• 04 октября 2024
Смотрятся старые нормально, когда дом утеплят и по красят вы займетесь решетками, обновите их и норм будет.
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
колись, коли буде можливість - зробите нові. головне тепло і захист від крадіжок. естетика, то таке суб’єктивне поняття. Можливо нові грати з візерунками будуть не такі практично захищені ніж ці. спробуй ще ці перепиляти акум. болгаркою , здається доволі міцні
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Планувала заміну на типу таких
о! а ці дуже легко пошкодити і пролізти, ніж ті що зараз.
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Поки ми тут живемо, вже 5 років. Ставилися решітки майже 20 років тому. Але, плануємо через пару років знову повернутися в місто. І саме взимку хз що може бути тут. Сигналізації немає
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Так це ще повозитися треба. Але так ,при бажанні можна. Старі міцні дуууже. Назавжди робили
Ваша прЭлесть• 04 октября 2024
Ответ дляНевісточка ж
такі як ви привели в прикладі дуже легко вигнути домкратом і у вигин худа люда пролізе. а на ваших старих - там не арматура, а квадрат зварний - його гнути складно. і за рахунок горизонтальних перемичок -складно пролізти.
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Порахувала, 5 вікон по ~1,6м2, виходить 12тис, максимум 15 хай. Не так і багато, навіть дешево. Мені здається навіть, що ціни вищі
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Це як приклад, є товщий прут та різні варіації зварки
Добро с Кулаками• 04 октября 2024
Ролеты не рассматриваете? но вряд ли дешевле... Я категорически не приниимаю решетки. Клетка...
Невісточка ж
• 04 октября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Думаю, дорожче, набагато