Сижу_и_плачу• 04 октября 2024

Ви вже дивилися нове інтервью Залевського? Все таки дитинство грає роль!

Які почуття воно викликає у Вас?
Мені сумно... Таким людям важливо мати змогу творити, бо інопланетність не дає змоги почуватися щасливо в сірому буденному житті.
Бриджит_Фрикандо• 04 октября 2024
Ми не дивились, бо не знаємо хто це

Дверной_Проем• 04 октября 2024
Интереса ради - а вы прям все интервью отслеживаете и сразу смотрите? Просто постановка странная, я вот не понимаю зачем это смотреть
БершкомангоЗар• 04 октября 2024
Пам´ятаю його з програми Шанс. Він там геть іншим був. Щось в його житті пішло не так, шкода, здається він гарна людина
автор Сижу_и_плачу • 04 октября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
так він і розповідає... в тому числі і причини... і таки з дитинством де в його квартирі по його словам наркомани збиралися і мамі було фіолетово на нього - важко бути щасливим..
БершкомангоЗар• 04 октября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Багато в кого було не ’’рожеве’’ дитинство. Він жеж був вже успішний і чомусь не втримався на тій хвилі. Дійсно, інопланетність заважає іноді сприймати реальність, прагматикам легше жити. Хай йому пощастить.
автор Сижу_и_плачу • 04 октября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
ну я як психолог розумію чому йому важко. на тій хвилі без опор, що закладаються здитинства, уви, не втриматися до старості... якщо спеціально не будувати нові опори декілька років психотерапіі..
Мамзелькіна• 04 октября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Ми не дивились, бо не знаємо хто це
Дизайнер одягу досить відомий
Мамзелькіна• 04 октября 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
У нього зараз тяжка хвороба
Мамзелькіна• 04 октября 2024
Він зник і не робив нові колеції одягу бо в нього некроз кісток. Йому тепер тяжко пересуватися