Викликаю на дебати• 05 октября 2024
Який план харчування ви вважаєте найбільш збалансованим для схуднення?
Ядвига Юсьлегко• 05 октября 2024
Ответ дляRiesling
Спробуйте жерти на пів відра менше
з язика зняли
Звездолётчица• 05 октября 2024
Зависит от причины набора и целей
Если это 3 кг или 15+инсулинорезистентность
Но очевидно, что наиболее эффективный для всех план включает минимум углеводов и максимум белка и клетчатки
ПодругаМужа• 05 октября 2024
Ответ дляRiesling
Спробуйте жерти на пів відра менше
Если бы было всё так просто.
useruseruser• 05 октября 2024
Ответ дляRiesling
Спробуйте жерти на пів відра менше
Якщо дефіцит калорій (ну,наприклад тих самих 700-800 ккал за день) складається тільки з солодощів,борошняного і солодких напоїв,то про схуднення не може бути і мови.
useruseruser• 05 октября 2024
Ответ дляЗвездолётчица
Зависит от причины набора и целей
Чтобы почки посадить автору,да?
useruseruser• 05 октября 2024
Старайтеся,щоб ваш раціон складався в першій половині дня з більш такої калорійної (некорисної і смачної скажімо так їжі,це вранці),а вже в другій половині дня складні вуглеводи і фрукти,білкову їжу,їжу з кальцієм,а (вдень),а під вечір вже намагайтеся їсти в основному зелень,овочі.І пам´ятайте про дефіцит калорій.