З бісиками• 05 октября 2024
Дівчата, а що ви купили своїм синам-підліткам із взуття на осінь?
Сину-10, розмір ноги майже 40..Хочу взяти щось стильне, але при цьому зручне і якісне. Бюджет до 3,5 тис. Покажіть, будь ласка, що купили своїм хлопцям на осінь.
Треба підробіток• 05 октября 2024
Ответ дляНаверняка
який підліток у 10 років
Підлітковий вік – це перехідний етап між дитинством та дорослістю. Згідно з термінологією, яка застосовується в ООН, підлітки — це особи віком 10–19 років (ранній підлітковий вік – 10–14 років; пізній підлітковий вік – 15–19 років).
Бавовнятко• 05 октября 2024
Ответ дляНаверняка
який підліток у 10 років
Только об этом подумала, моему 10, дитя-дитем.
Жерица ночи• 05 октября 2024
Ответ дляБавовнятко
Для вас і в 40 може бути дітьом
Давно без алко• 05 октября 2024
Ответ дляЧарочка діда
Високий, просто здивував розмір ноги
У меня девочка почти 10лет, нога 36 размер даже 36,5
З бісиками
• 05 октября 2024
Ответ дляНаверняка
ребенок обыкновенный
ну в мого рєбьонка вже темніє волосся на ногах, 153 см зросту і майже 40-вий розмір ноги))При цьому іграшок в будинку нема, з друзями присутні жарти про секс (хоча я прям дуже в шоці була).Так що так, для мене він підліток. Дівчатка в класі (5ий клас) вже в більшості мають округлості і фарбують губи та волосся тоніками.Не діти,точно..
Наверняка• 05 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
дело не в росте)
некоторые дети в саду показывают друг другу гениталии - это не делает их взрослыми
Давно без алко• 05 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Да, девочки еще быстрее растут, я уже вместо маек топы покупаю и надо уже чтобы с чашечкою :)
Тріль підпільний• 05 октября 2024
В 10 носил скечерсы/найки кроссовки. Сейчас постарше, носит кожаные суперстары или кеды вансы
З бісиками
• 05 октября 2024
Ответ дляНаверняка
дело не в росте)
Не перекручуйте.Ви добре розумієте про що мова. Показувати геніталії-це етап дошкільного розвитку (не в усіх).Цікавитись про секс-це етап підліткового розвитку (в усіх). Статеве дозрівання зараз значно прискорилось. У дівчат менструації в 9 років вважаються межею норми. Як би нам не хотілось бачити їх маленькими, ці діти дорослішають значно швидше.І фізично, і ментально.А через війну, на жаль, в наших дітей взагалі період дитинства дуже сокротився. Якщо з ними говорити на рівні, можна дуже ошелешитись темами і глибиною мислення.
З бісиками
• 05 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
от я теж взяла скетчерси-сітки (але в дитячому вже не було розміру, взяла в жіночому,щоб повнота підійшла).То, в принципі зручно, але якось наче не дуже стильно виглядає, чи що..
Впораюсь зі всим• 05 октября 2024
До 3.5 выбор обычной обуви огромный. Даже адидас и скетчерс можно очень неплохие по акции вырвать. Мне мой фотки скидывал, я уже искала в бюджет влезем или нет. Мой чуть старше. Захотелось ему нью бэланс 9060,купила подделку, так как это максимум на пару месяцев(((
Впораюсь зі всим• 05 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
На узенькую ногу нас всегда найки выручали. Обычно очень даже хорошо сидят на тонкой, узкой, но 40 размера))
Редиска Я• 05 октября 2024
Ответ дляЗ бісиками
Ну стильно у подростка это найки, найк данк кожа, на осень супер, но за такую цену они не будут.
Редиска Я• 05 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Серьезно? Зайдите на оф сайт украинский адидаса и посмотрите цены
Впораюсь зі всим• 05 октября 2024
Ответ дляРедиска Я
Смотрю модиво и еобувь. На моего на 41 размер было полно всего на такой бюджет пару недель назад, если в последних размерах
З бісиками
• 05 октября 2024
Ответ дляРедиска Я
Ага. Я в Інтертоп зайшла-5т за найки( і це ж максимум на 1 осінь-весну😕 в інеті не сильно дешевше
З бісиками
• 05 октября 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую, гляну!