Идууу--уууу блин• 06 октября 2024
Хтось поборов тривожність?
І перестав себе накручувати? Чи то назавжди? Років до 25 я була веселою і легкою, а потім - тривожна тітонька
Директор Пляжу• 06 октября 2024
Жизненный опыт бьет ключом, в основном по голове. ничего не попишешь
Сумка з негодою• 06 октября 2024
Лише частково.
Якийсь невеличкий стрес-,одразу за пігулки.
Пару днів приходжу в норму
Фісташкова кава• 06 октября 2024
я поборола
увеличила количество зарабатываемых денег
стало значительно легче
Помаранчова душа• 06 октября 2024
Я до 40 років не мала такої проблеми, а потом поступово почала зʼявлятись тривожність, перші 1,5-2 роки різни довели її до того рівня, що я почала приймати Неогабін. Значно легше, хоча іноді буває накриває
Моторошні троянди• 06 октября 2024
Я теж була на АД, серія прегабалінів. А зараз на Атаракс, в них дія накопичувальна. Вони одні мені зайшли. Тривоги практично немає, а от сили та бадьорості, не має . Почала пити вітамін Д.
Приму в дар• 06 октября 2024
Починати себе розкручувати.
Переключити увагу на інше, наш мозок еволюційно направлений аналізувати загрози, щоб вижити. Шукайте йому навпаки підтвердження, де загроз не має, мінімізуйте їх, щоб він розслаблявся і знижувалася напруга. Це складна робота над собою.