Sveta-a718• 06 октября 2024

Це лишай? Герпес? Чи що? Підкажіть.

Воно трішки червоніше ніж на фото. Одне на руці, а інше на нозі. На нозі, до винекнення цих кругів, була подряпина, а на руці був укус комаря або щось інше вкусило😬. Не свербить, з´явилось десь через днів 5 після подразнень в один день🤔
Yull• 06 октября 2024
Стрептодермія або імпетиго. Мазь бактопік або аналог.
автор Sveta-a718 • 06 октября 2024
До лікаря я вже записана на середу.
Kievljanotchka• 06 октября 2024
Схоже на котячий лишай. Змащуйте йодом, не виходячи за краї і сірчаною маззю.
Yull• 06 октября 2024
Можна спочатку підсушувати чимось типу фукорцина, або саліциловий спирт. Кожну ранку обробляти окремо, воно швидко розходиться по тілу, мочалкою не користуватися.
Veronika_100k• 06 октября 2024
Похоже на лишай. До посещения доктора не мочить и ничем не мазать. Иначе соскоб может быть не информативным.
OLGA-V• 06 октября 2024
Схоже на лишай
Daimyo• 06 октября 2024
К врачу или мазь цинка.
Remensa• 06 октября 2024
Я би нічим не мазала, вам тут нарадять зараз
Мимишная Булочка• 06 октября 2024
Лишай
stasя• 06 октября 2024
Это лишай
stasя• 06 октября 2024
Ни в коем случае не заклеивайте пластырем,вы делаете мокнующую среду для бактерий, мочалкой общей не мойтесь.
Quietude• 06 октября 2024
Ничем не мазать и не заклеивать, идти к врачу.
Lena24101987• 06 октября 2024
Стрептодермія
Пластир викинути і більше не клеїти
Протріть хлоргексидином і намажте Бактробан, Банеоцин 3 р в день 7 днів
tarveldy• 06 октября 2024
Ответ дляSveta-a718
До лікаря я вже записана на середу.
Не мийте, і не маєте не чім , треба буде здати соскоб
автор Sveta-a718 • 06 октября 2024
Дякую кожному за відповідь.🙏 Усим гарного дня!!!