Воно трішки червоніше ніж на фото. Одне на руці, а інше на нозі. На нозі, до винекнення цих кругів, була подряпина, а на руці був укус комаря або щось інше вкусило😬. Не свербить, з´явилось десь через днів 5 після подразнень в один день🤔
Kievljanotchka• 06 октября 2024
Схоже на котячий лишай. Змащуйте йодом, не виходячи за краї і сірчаною маззю.
Veronika_100k• 06 октября 2024
Похоже на лишай. До посещения доктора не мочить и ничем не мазать. Иначе соскоб может быть не информативным.
Lena24101987• 06 октября 2024
Стрептодермія
Пластир викинути і більше не клеїти
Протріть хлоргексидином і намажте Бактробан, Банеоцин 3 р в день 7 днів
Пластир викинути і більше не клеїти