Иванка Бур• 06 октября 2024
Что вы пили во время беременности от молочницы?
Воздух в банке• 06 октября 2024
При месячных можно даже свечи Ливарол - гинеколог сказала, думаю про беременности тоже, но лучше с доктором 100%.
Гореотума• 06 октября 2024
У мене кожна вагітність починалася з жорсткої молочниці. Реально допомагало тільки лікування на кріслі. Спочатку санація, а потім глибоко вводили якийсь препарат, вже не пам´ятаю який, і от тільки таке разове лікування і допомагало на весь термін вагітності. Всі ті свічки, які можна використовувати вдома мали результат максимум на тиждень після закінчення лікування.
Дайте подуться• 06 октября 2024
Тридистан свечи
Но врач говорит что молочница у 85% беременных, это не страшно
Відповів всім• 06 октября 2024
Тержинан свечи. Подписывалась Цитеалом + Клотримазол крем наружно, но это все по назначению врача