Мамина квіточка• 06 октября 2024

Було вже?

У Харкові косметологиня з необережності вбила свою клієнтку. Жінка, не маючи закінченої медичної освіти та відповідної кваліфікації на проведення анестезії, ввела клієнтці надвелику кількість місцевої анестезії в короткий проміжок часу.
КоролеВешна• 06 октября 2024
Було

автор Мамина квіточка • 06 октября 2024
Ответ дляКоролеВешна
Було
Отак довірся...
Да, я блондинка!• 06 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Отак довірся...
Месяца 3 назад была тема
Коко Шанель• 06 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
Отак довірся...
Ну так искала подешевле и нашла .
Ms. Сама прямота• 06 октября 2024
не маючи закінченої медичної освіти. То есть без медобразования одним словом.
ПП-шница• 06 октября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Месяца 3 назад была тема
Интересно как? Если эта трагедия случилась на днях
автор Мамина квіточка • 06 октября 2024
Ответ дляMs. Сама прямота
Капець...(

автор Мамина квіточка • 06 октября 2024
plus.telegraf.com.ua

Скарги пацієнтки на погане самопочуття були проігноровані

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Харківській області. Інцидент стався ще 16 березня поточного року. Нині правоохоронці зібрали всі необхідні докази і повідомили 33-річній косметологині про підозру за ч. 1 ст. 119 (вбивство через необережність) Кримінального кодексу України.

’Клієнтка 16 березня прийшла до косметологічного салону для проведення лазерного ліполізу. Під час процедури застосовується місцева анестезія. Косметологиня не визначила масу тіла та не зробила розрахунку дози анестетика. Без жодних спеціальних лабораторних досліджень та проведення алергопроб почала проводити лазерний ліполіз, який належить до процедур з хірургічним втручанням’, — йдеться у повідомленні поліції.
автор Мамина квіточка • 06 октября 2024
Ответ дляПП-шница
В березні минулого року (
ПП-шница• 06 октября 2024
Ответ дляМамина квіточка
В березні минулого року (
Да? А чего только сейчас трубить стали?
автор Мамина квіточка • 06 октября 2024
Ответ дляПП-шница
Да? А чего только сейчас трубить стали?
Сорі(,цього року