Рогнеда Карповна• 06 октября в 20:38
Посоветуйте хорошую смазку для секса
Ms. Анонимная• 06 октября в 20:46
Декілька пробувала, нічого не підійшло, сподобалося користуватися гілауроновим зволожувачем з аптеки типу Гінодек
аромат Жука• 06 октября в 20:52
Ніяких Дюрексів, якщо здоровʼя дороге, в Україні увесь Дюрекс підроблений і відрізняється по якості від того, який в Європі.
Вам на водній основі, силіконову чи гібрид?
Ніколи не збрешу• 06 октября в 21:23
Ответ дляаромат Жука
Порадьте різні..на різних основах)
аромат Жука• 06 октября в 21:35
Ответ дляНіколи не збрешу
Порадьте різні..на різних основах)
На водній можна глянути pjur aqua, orgie lube tube xtra або system jo h20 original, на силіконовій класні pjur woman( біла з рожевим баночка) і hot liquid pleasure, гібридка- sensuva hybrid або orgie sensitive anal( вона для анального тільки), а сенсува універсальна