Свезло так свезло• 07 октября 2024
Лавацца в зернах за 400 грн кг, підробка?
Що це за лавацца в зернах за 400 грн кг, підробка? Чим відрізняється від оригінала? Вибачаюся за такі питання,я не особливий гурман, за брендами не гонюся, шукаю каву в зернах арабіку просто смачну)
Пэрисхилтонша• 07 октября 2024
Просто это будет не арабика, не вкусная, не лавацца. А так, можете брать.
Зрадорозганячка• 07 октября 2024
Подделка, но вполне приличная.
Я не люблю арабику чистую, мне вкусно 50х50 арабика робуста.
Привозила из Вены зерно, тот же вкус, что и эту лаваццу беру
Стефанія• 07 октября 2024
Шукайте там, де власне обсмаження. Гарні не пересмажені моносорти. Зараз багато таких компаній. Я купую в Yakava вже багато років
Уходя дверю не хлопать• 07 октября 2024
Якщо ви не гурман, то нормальна. Пити можна. З підвалів Закарпаття ця лаваца
Перша леді колгоспу• 07 октября 2024
Минулого тиждня у Львівській обл. виявили підпільний цех по фасуванню лавацци, тому цілком можливо, що це теж буде підробка.
Вареничніца• 07 октября 2024
Ответ дляТелепузик
Беру в Сільпо їх арабіку. Хороше зерно за таку ціну
А в Сильпо есть их арабика?
В Сильпо лавацца 1900 цена
Гладиолус• 07 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні, її із Чернівців везуть
Уходя дверю не хлопать• 07 октября 2024
Ответ дляГладиолус
Ні, її із Чернівців везуть
Це те саме)
Телепузик• 07 октября 2024
Ответ дляВареничніца
А в Сильпо есть их арабика?
В Сильпо лавацца 1900 цена
Я не про лавацу