Маю вдома зерна гірчиці (фото додаю), але я не можу ніде знайти як їх готувати?
Якщо я відварю свинину і кину туди декілька зерен і то все пербʼю бдендером? Так можна? Скільки її варити? І чи потрібно взагалі варити? Короче матусі, спасайте. Як ввести цей алерген?
ПлакалаВАвто• 07 октября 2024
А навіщо вводити? Це прям треба навіщось? В мене на гірчицю жахлива алергія, одразу набряк легенів якщо вдихну порошок, і той же набряк, але за пару хв якщо наїмся. З собою завжди шприц і ампули дексаметазону ношу. Дуже обережно їм в ресторанах і т.д. Навіщо її вводити дитині, якось навпаки краше якомога пізніше щоб спокійніше було
Ответ дляПлакалаВАвто
Всі алергени рекомендують навпаки ввести до року
Ответ дляПоследний вагон
Нашо дитині гірчиця?
Тому що це алерген і потрібно ввести до року
Ответ дляМіряю від одиниці
Куди поспішаєте?
Чому, алерген до року потрібно ввести.
Міряю від одиниці• 07 октября 2024
Ответ для_Мальвінка_
Чому, алерген до року потрібно ввести.
Ні, немає таких термінів
Міряю від одиниці• 07 октября 2024
Ответ для_Мальвінка_
9 міс
Йому ще й сіль треба обмежувати, не те що гірчицю вводити. Матусю, схаменіться!
Щось не спиться• 07 октября 2024
Ответ для_Мальвінка_
Хто вам таку дурню сказав?
ПлакалаВАвто• 07 октября 2024
Ответ для_Мальвінка_
Не має такого в жодному протоколі. А ви готові до гострої алергічної реакції, от реально? Ви знаєте, що робити в таких випадках і у вас є необхідні медикаменти? Не думаю. Гірчиця, це те з чим дитина до року взагалі контакту не має мати. Він що у вас ковбасу їсть, чи присмачує молоко?...
когдадеЦкие• 07 октября 2024
Ответ дляЩось не спиться
Хто вам таку дурню сказав?
Наслушаются псевдоэкспертов в Инстаграме... Я тоже слышала эту чупуху, что до года надо дать максимум аллергенов, потому что с 10 до 12 есть какое-то окошко и риск возникновения аллергии в будущем меньше, вот и пихают в малышей орехи с креветками.
Лично мои родители такой ерундой не страдали, как и мужа, как и всех моих знакомых. И аллергиков среди них - единицы. И то, на пыльцу.