АнтиТанкист• 07 октября 2024
Что для вас внутренний стержень?
Счастливое детство? Карьера? Удачное замужество? Откуда вы черпаете силы когда вокруг все так паскудно?
Альфасамка• 07 октября 2024
філософія у тому, що всесвіт створений шоб робити лиш паскудство.
Адже все шо я можу зробити це реагувати, то нашо себе вимотувати.
Можна шодня вболівати в найгіршому розкладі для себе, тоді кожен день буде святом.
Відморожена• 07 октября 2024
Я в основном готова к худшему, что будет жопа, а если все хорошо, то это приятный сюрприз.
Ёшки_Матрёшки• 07 октября 2024
меня муж подбадривает, вот умеет он найти нужные слова. А еще, я вспоминаю через что я прошла, то по сравнению с этим, другие неудачи просто пустяки
Альдебаран• 07 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Це ідеально, в вас чудовий чоловік, всім би такого
Ёшки_Матрёшки• 07 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
дякую. Зараз служить, то каже що дівчата кажуть, що мені пощастило, бо і порядок наведе і рукастий))))
Альдебаран• 07 октября 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
В мене був такий, але йому як виявилось тільки секс треба був, паралельно сидів на сз і шукав нову
Заюшка_хозяюшка• 07 октября 2024
Внутренний стержень - это черта характера, не зависящая от внешних обстоятельств. Не из-за чего-то, а вопреки.
Колишня муза• 07 октября 2024
Просто вічний двигун всередині. Чоловік каже, що це сдвг
пс: він лікар, може щось знає хз.
Ёшки_Матрёшки• 07 октября 2024
Ответ дляАльдебаран
шкода що у вас так вийшло, ми знайомі 10 років вже