Пффф 100%• 07 октября 2024
У кого діти зараз навчається ще й по суботах, якісь зміни будуть?
Київська область. Сказали, що осінніх канікул не буде, навчаються по суботах. А навіщо і які плани на грудень мовчать.
Таке навчання абсолютно безтолкове. Наприклад назначають урок на восьму годину, а наступний на 11, наступний на 14.
Запланувати нічого неможливо+ ще куча домашки. Діти не встигають відпочити. У деяких школах уже відмінили, у нас мовчать. І за канікули осінні і зимові. Враховуючи часті гучні ночі, вже всі втомилися,
САМ_ТАКОЙ• 07 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Я ж написала)
Я это вижу- я тоже киевская. но у нас такого нет
Пффф 100%
• 07 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Бориспіль)
САМ_ТАКОЙ• 07 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Бориспіль)
Спасибо. Мы соседи из Вишневого
вы так учитесь со второго сентября?
Пффф 100%
• 07 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Спасибо. Мы соседи из Вишневого
вы так учитесь со второго сентября?
Так(((
САМ_ТАКОЙ• 07 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Так(((
жестоко конечно
я так боялась что бы нам такого не сделали
Пффф 100%
• 07 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
жестоко конечно
Так
Це капець. Діти усі варені. Є, правда, дуже вмотивовані. Говорила з однією мамою, то вона проти осінніх канікул і зимових не треба і літні коротші
Пффф 100%
• 07 октября 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Я вообще каникулы уже осенние жду
І я хотіла б, щоб таки були осінні канікули
САМ_ТАКОЙ• 07 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Так
она еееенутая?
Детская обувь@• 07 октября 2024
У нас також так планували навчання,але всі класи написали заяви директору і відмінили нам навчання по суботам. Говорили що так буде цілий місяць канікул взимку.Ви кудись зверталися?
Пффф 100%
• 07 октября 2024
Ответ дляДетская обувь@
У нас дуже пасивні батьки. Просто не підключаються діти, потім купа ’н’
Детская обувь@• 07 октября 2024
Ответ дляПффф 100%
Ні,у нас усі класи написали заяви що проти
Пффф 100%
• 07 октября 2024
Ответ дляДетская обувь@
Класно