Леди_на_драндулете• 08 октября 2024

Шийний остеохондроз як позбутися підскажіть будь ласка.

Останнім часом замучив остеохондроз. Відчуваю зажатість в районі шиї. Як позбутися остеохондрозу порадьте дієві методи . Дякую .
Смажена полуничка• 08 октября 2024
Заниматься осанкой в целом с помощью физических упражнений, потому что шея это следствие, важно смотреть, как стоит таз, как относительно его расположена грудная клетка и так далее

Тролю як можу• 08 октября 2024
Коли запалення-медикаменти, потім зарядка, пілатес,йога. Але на все тіло. Якось робила для шиї-Шишоніна, але на своєму досвіді зрозуміла,що воно так не працює.
Купи слона• 08 октября 2024
Ніяк - це фізіологічне старіння хребту. Він з вами назавжди. Вправи допомогають покращити стан
автор Леди_на_драндулете • 08 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Дякую що відповіли на моє запитання, я теж Шишоніна слухала і робила вправи , але зрозуміла що воно не допомагає. І вирішила написати тут на форумі . З надією може моє запитання побачать люди які стикались з цією проблемою і знайшли спосіб позбутись .
Ответ дляСмажена полуничка
Дякую за відповідь! В мене сутулість є , як контролюю себе йду вірною поставою , а як забуваюся можу йти з сутулою спиною ..:(
Ответ дляКупи слона
Мені 32 роки , я наче ще не така стара .. )
Смажена полуничка• 08 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
к сожалению, контроль ни к чему не приведет: какие-то мышцы надо расслаблять, какие-то наоборот мобилизировать

нашу осанку контролирует не сознание, равно как и дыхание, например

вижу, что вы пишите про Шишонина - это здорово, но это локальное воздействие, важно комплексно подходить к вопросу
Привіт з ботойбіччя• 08 октября 2024
Ответ дляТролю як можу
Посоветуйте зарядку плиз. От шишонина ещё больше всё спазмируется
Привіт з ботойбіччя• 08 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Какие вправи?

Ответ дляТролю як можу
Порадьте вправи будь ласка .
Мама фіфті цента• 08 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Порадьте вправи будь ласка .
Немає вправ від остеохондрозу, потрібно укріплювати м´язи спини. Вам вже порекомендовали пилатес і йогу, немає ничого кращого. Але потрібен нагляд інструктора, бо сами з початку неправильно будете робити і толку не буде. І остеопат, звичайно
Ответ дляМама фіфті цента
Зрозуміла, дякую за відповідь, буду шукати інструктора і остеопата може вдасця знайти .
Тролю як можу• 08 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ви мене питали про вправи. Якщо є можливість , то ідіть на заняття пілатесом з тренером . Спочатку або індивідуально ( візьміть знімок) або в невеличкі групи.
Я займалась ,тому роблю просто деякі вправи з пілатесу, прес качаю і просто зарядку, тобто все разом. В пілатесу важливе дихання і правильне положення тілі і за рахунок цього качаються внутрішні м´язи і м´язи спини, при цьому навантаження невелике, головне правильно робити.