как тебе такое илон маск• 08 октября 2024
Розсіяний склероз це страшно?
Фея_3уровень• 08 октября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А зачем с контрастом?
Это демиелинизирующее заболевание. При чем там кровеносные сосуды?
Мне тоже именно с контрастом назначали. Наверное они знают, зачем.
Пацан к успеху шел• 08 октября 2024
Ответ дляФея_3уровень
Наверное, «они» откат получали от суммы, уплаченной Вами за МРТ
Святатабожа• 08 октября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
не знаю,скільки років хворіє .починалося дуже поступово ,то раз голова запаморочилася ,то другий , так було 15 років тому десь ..остаточно діагноз поставили два роки назад , ще 10 років тому по МРТ писали просто енцефалопатію ,а не РС
Мамі встановили діагноз РС за даними МРТ головного мозку з контрастом чи додатково ще проходила спинномозкову пункцію?
Мені чомусь поставили діагноз дисциркуляторна енцефалопатія гіпертонічна форма, в заклченні МРТ взагалі ні слова не сказано просудинний генез вогнищ. В заключенні МРТ головного мозку написано, що виражені вогнищеві зміни можуть бути пов´язані з демієлінізуючим процесом (РС), нейроінфекцією, ревмоваскулітом. Є запаморочення, німіє ліва нога, німіє ліва рука і ліва половина обличчя, буває парестезія у кінцівках, порушення координації, буває порушенні рівноваги, хиткість при ході.
Святатабожа• 08 октября 2024
Ответ дляПацан к успеху шел
А зачем с контрастом?
Мене направляли на МРТ з контрастом, щоб визначити, які це вогнища - демієлінізуючий процес або судинного генезу. Але не пройшла. Також пропонували пройти спинномозкову пункцію, але відмовилася. Остаточного діагнозу немає.
У нас у медичному центрі тепер є два вида МРТ головного мозку на розсіяний склероз - без контрасту (3000 грн.) і з контрастом (5000 грн.).
Є такі види МРТ головного мозку - МРТ головного мозку з контрастом; МРТ головного мозку + ангіографія + з контрастом; МРТ головного мозку розсіяний склероз; МРТ головного мозку розсіяний склероз з контрастом.
Альфред Шнитке• 08 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
вистачило МРТ мозку з контрастом ,там вже однозначний висновок був .ще узі судин шиї робили.
Святатабожа• 08 октября 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
А як мама перенесла контрастну речовину, чи були побічні ефекти?
У нас з´явилося у медичному центрі МРТ головного мозку розсіяний склероз, 3000 грн., тому що без контрастної речовини. Не знаю, на скільки це інформативно. МРТ з контрастом поки не можу пройти.
Альфред Шнитке• 08 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
жодних побічних не було .
Пацан к успеху шел• 08 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ясно теперь, спасибо за объяснение