буреЛОМКА• 08 октября 2024

Пришёл в Минсоцполитики за порядочной женой и всё там разгромил

"У Києві судитимуть чоловіка, який розгромив Мінсоцполітики, бо не міг знайти собі дружину .
Наприкінці вересня цього року чоловік зайшов до приймальні міністерства та зненацька почав стільцем бити вікна та перекидати офісні меблі і техніку, супроводжуючи ці дії брутальною лайкою.
Перелякані працівники та відвідувачі ледве встигли вибігти на вулицю та викликали поліцію. У подальшому з’ясувалось, що 32-річний уродженець Волинської області у Києві перебуває проїздом. На спеціальних обліках лікарів психіатра та нарколога не перебуває, військову службу не проходив, офіційно не працевлаштований.
Свою агресію він пояснив життєвими негараздами, мовляв, тривалий час не міг познайомитись із порядною жінкою та створити сім’ю а на його думку, державні установи не бажали допомогти йому у цьому питанні.
Чоловіку загрожує покарання у виді штрафу від 17 тис. грн до 34 тис. грн. або пробаційний нагляд до 3 років або обмеження волі на той самий строк."

https://t.me/vechirniykyiv_ua/37892 по ссылке видео